PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA Classic Plus - Hak ścienny, biały

Kod: Z22753100
zł79 zł65,29 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
26.7.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości ochrona przed korozją dzięki innowacyjnej białej powłoce specjalnej. Wraz z wkrętami, kołkami i osłonami wkrętów. Można też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Nowoczesny haczyk ścienny w praktycznym zestawie 2 sztuk do optymalnego wykorzystania w łazience lub domu
  • Do wieszania ręczników, ręczników kąpielowych, szmatek do prania itp. w zasięgu ręki
  • Wysoka jakość ochrony antykorozyjnej dzięki innowacyjnej, białej powłoce specjalnej
  • Zawiera śruby i kołki do montażu na ścianie
  • Mocowanie bez wiercenia jest również możliwe dzięki adapterom WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc®
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 3,5 x 9,5 x 5,5 cm każdy
  • Ten produkt jest objęty 3-letnią gwarancją od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych uprawnień gwarancyjnych.


Innowacyjna seria Classic Plus firmy WENKO łączy klasyczne kształty z wyselekcjonowaną jakością. Akcesoria łazienkowe z tej serii stali są wykończone specjalną białą powłoką, która zapewnia wysokiej jakości ochronę przed korozją. Atrakcyjne wzornictwo doskonale podkreśla każdy styl wyposażenia.

Poręczny haczyk ścienny Classic Plus w praktycznym zestawie 2 sztuk jest idealny do trzymania ręczników pod ręką w łazience i toalecie dla gości lub w kuchni na ręczniki i rękawice kuchenne.

Białe haki WENKO są również objęte trzyletnią gwarancją producenta.

W opakowaniu znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie.

System Classic-Plus oferuje również trzy dodatkowe możliwości montażu jako alternatywę - bez wiercenia. Następujące pasujące adaptery są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia montażu nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system zasysania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów oraz pewne osadzenie na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system podkładek samoprzylepnych, który wyjątkowo mocno trzyma się wszystkich gładkich powierzchni.
Opcja 3: Adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym trzymaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System mocowania trzyma się mocno i bez problemów nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

To zależy od Państwa! Jeżeli zdecydują się Państwo na jedną z opcji bez wiercenia, proszę zamówić osobno odpowiedni dla Państwa adapter lub po prostu użyć dołączonego materiału montażowego.

Ten produkt jest objęty trzyletnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal
Kolor: biały
Wymiary l/w/v: 3,5 cm x 9,5 cm x 5,5 cm
Waga netto: 131 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Haki ścienne
Haki
Classic Plus - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Haki ścienne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Hak
Kolor: biały
Szerokość cm: 10
Długość cm: 4
Wysokość cm: 6
Materiał: Stal
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: