PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA Classic Plus - Kubek na szczoteczki do zębów, biały

Kod: Z22823100
zł119 zł98,35 bez VAT
W magazynie (3 szt)
Możemy doręczyć do:
26.7.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości ochrona przed korozją dzięki innowacyjnej białej powłoce specjalnej. Wyjmowany biały plastikowy słoik. Wraz z wkrętami, kołkami i osłonami wkrętów. Można też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Dekoracyjny kubek do przechowywania szczoteczek i pasty do zębów, wymiary (szer. x wys. x gł.): 8 x 11 x 10 cm
  • Wysoka jakość ochrony antykorozyjnej dzięki innowacyjnej, białej powłoce specjalnej
  • Zawiera śruby i kołki do montażu na ścianie
  • Montaż bez wiercenia jest również możliwy dzięki adapterom WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc®
  • Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych praw gwarancyjnych.


Innowacyjna seria Classic Plus firmy WENKO łączy klasyczne kształty z wyselekcjonowaną jakością. Akcesoria łazienkowe z tej serii stali mają specjalną białą powłokę (uchwyt bębnowy), która zapewnia wysokiej jakości ochronę przed korozją. Atrakcyjne wzornictwo doskonale podkreśla każdy styl wyposażenia.

Praktyczna tacka na szczoteczki Classic Plus zapewnia dekoracyjne miejsce na szczoteczki i pastę do zębów, dzięki czemu są one zawsze pod ręką.

Atrakcyjny podajnik na szczoteczki do zębów od WENKO jest również objęty trzyletnią gwarancją producenta.

W zestawie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie.

Ponadto system Classic-Plus oferuje trzy alternatywne możliwości montażu - bez konieczności wiercenia. Następujące pasujące adaptery są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia montażu nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system zasysania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów oraz pewne osadzenie na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system podkładek samoprzylepnych, który wyjątkowo mocno trzyma się wszystkich gładkich powierzchni.
Opcja 3: Adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym trzymaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System mocowania trzyma się mocno i bez problemów nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

To zależy od Państwa! Jeżeli zdecydują się Państwo na jedną z opcji bez wiercenia, proszę zamówić osobno odpowiedni dla Państwa adapter lub po prostu użyć dołączonego materiału montażowego.

Ten produkt jest objęty trzyletnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal, Becher: polipropylen
Kolor: biały
Wymiary l/w/v: 8 cm x 11 cm x 10 cm
Waga netto: 212 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Kubki na szczoteczki do zębów
Kubki na szczoteczki do zębów
Classic Plus - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Kubki na szczoteczki do zębów
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Kubek na szczoteczki do zębów
Kolor: biały
Szerokość cm: 11
Długość cm: 8
Wysokość cm: 10
Materiał: Plastik, Stal
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: