PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA PowerLoc LACENO - szczotka do WC, błyszczący metal

Kod: Z23414100
zł229 zł189,26 bez VAT
W magazynie (1 szt)
Możemy doręczyć do:
31.7.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości szczotka do toalety wykonana z akrylu. Zdejmowana misa z satynowanego akrylu. Niezwykle mocny chwyt na wszystkich powierzchniach nośnych, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno, plastik itp. Łatwy montaż bez konieczności wiercenia. Bez ryzyka i bez brudu. Wysoka wydajność, ponieważ można ją w każdej chwili uzupełnić. Łatwe do usunięcia bez pozostawiania śladów. W komplecie. Zestaw klejów Power-Loc® oraz śruby i kołki.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Wyjmowany uchwyt na szczotkę do toalety z satynowego akrylu, zawierający higieniczną szczotkę do toalety z wymienną, czarną główką o średnicy 7,5 cm
  • Zawiera element mocujący Power-Loc® do ściany - system klejący ze specjalnym klejem jednoskładnikowym, śruby i kołki w komplecie do alternatywnego montażu
  • Niezwykle mocne mocowanie na wszystkich odpowiednich powierzchniach, np. np. płytki, kamień naturalny, beton, drewno, plastik
  • Może być stale narażony na duże obciążenia i usuwany bez pozostawiania śladów
  • Ten produkt jest objęty gwarancją przez 3 lata od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i wykonawcze, które wpływają na funkcjonowanie. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub naturalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa prawnych praw gwarancyjnych.
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 14 x 36,5 x 15,5 cm


Szczotka do WC Power-Loc® z programu wzornictwa łazienkowego Laceno jest optymalnie stosowana w łazience i toalecie gościnnej. Dekoracyjna szczotka do toalety o wyrafinowanym wzornictwie subtelnie wtapia się w otoczenie.
Wyjmowany akrylowy pojemnik z satynowym wykończeniem ma otwarty kształt. Praktyczna szczotka do WC dokładnie czyści toaletę. Dzięki trwałemu i dopasowującemu się włosiu, szczotka gwarantuje niezawodne użytkowanie. Uchwyt na pędzel zawsze dekoracyjnie utrzymuje pędzel na miejscu. Szczotka do WC z zestawu ma wymienną czarną główkę o średnicy 7,5 cm.

System klejenia Power-Loc® oferuje dekoracyjne akcesoria łazienkowe i półki, które po prostu mocuje się do ściany - bez wkręcania, wiercenia czy kołków. Asortyment mocowań Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym trzymaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System montażowy trzyma się mocno i bez problemów nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach i może być stale poddawany dużym obciążeniom.

Haki mocujące, wykonane z mocnego tworzywa sztucznego (ABS), można łatwo i bez pozostałości zdjąć ponownie i umieścić w innym miejscu. System klejenia ze specjalnym klejem jednoskładnikowym gwarantuje montaż bez ryzyka i zanieczyszczeń i sprawdził się miliony razy w zastosowaniach przemysłowych i profesjonalnych rzemieślniczych.

W zestawie znajduje się zestaw kleju Power-Loc® oraz śruby i kołki do alternatywnego montażu na ścianie.

Ten produkt jest objęty trzyletnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i wykonawcze, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściw�� obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. 14 cm x 36,5 cm x 15,5 cm
Waga netto: 488 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Szczotki do toalety
Szczotki do toalety
PowerLoc - najmocniejsze mocowanie

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szczotki do toalety
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Szczotka do toalety
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 37
Długość cm: 14
Wysokość cm: 16
Materiał: Plastik
Montaż: Bez wiercenia - mocny klej
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: