BEZ WIERCENIA PowerLoc RICO - szczotka do WC, metalicznie błyszcząca

Kod: Z22294100
zł249 zł205,79 bez VAT
Wyprzedane
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…
Wysokiej jakości chromowany cynk. Zdejmowana misa z satynowanego szkła. Niezwykle mocny chwyt na wszystkich powierzchniach nośnych, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno, plastik itp. Łatwy montaż bez konieczności wiercenia. Bez ryzyka i bez brudu. Wysoka wydajność, ponieważ można ją w każdej chwili uzupełnić. Łatwe do usunięcia bez pozostawiania śladów.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Wyjmowany pojemnik z satynowanego szkła z wysokiej jakości, wytrzymałym uchwytem z cynkowego odlewu ciśnieniowego
  • System klejenia komór ściennych Power-Loc® z badań high-tech (specjalny klej w zestawie)
  • Niezwykle silna przyczepność na wszystkich odpowiednich powierzchniach, np. płytki, kamień naturalny, beton, drewno, plastik
  • Zrównoważona wysoka nośność, można usunąć bez pozostawiania śladów
  • Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Dlatego gwarancja nie ogranicza Państwa prawnych praw gwarancyjnych.


Szczotka wodna Power-Loc® Puerto Rico składa się z wysokiej jakości, wytrzymałego odlewu cynkowego, który jest chromowany i odporny na korozję. Dekoracyjna szczotka do WC Power-Loc® z serii Puerto Rico dzięki swojemu szlachetnemu wzornictwu subtelnie wtapia się w otoczenie.
.
Wyjmowany szklany pojemnik z satynowym wykończeniem ma otwartą konstrukcję. Praktyczna szczotka do WC dokładnie czyści toaletę. Dzięki trwałemu i dopasowującemu się włosiu, szczotka gwarantuje niezawodne użytkowanie. Uchwyt na szczotkę zawsze dekoracyjnie utrzymuje ją na miejscu.

Producent oferuje 10-letnią gwarancję.

System klejenia Turbo-Loc® oferuje dekoracyjne akcesoria łazienkowe i półki, które można łatwo zamontować na ścianie - bez wkręcania, wiercenia czy kołków. Asortyment mocowań Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym mocowaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System mocowania trzyma się również bez problemu na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

Haki mocujące można łatwo zdjąć ponownie bez pozostawiania śladów i umieścić w innym miejscu. System klejenia sprawdził się miliony razy w zastosowaniach przemysłowych i profesjonalnym rzemiośle.

Ten produkt jest objęty 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: odlew cynkowy, opakowanie: Materiał: szkło
Kolor: szkło, szkło, szkło, szkło: Chrom, Pojemnik: Wykończenie satynowe
Wymiary l/w: 11,5 cm x 37 cm x 13 cm
Waga netto: 520 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Szczotki do toalety
Szczotki do toalety
PowerLoc - najmocniejsze mocowanie

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szczotki do toalety
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Szczotka do toalety
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 37
Długość cm: 12
Wysokość cm: 13
Materiał: Cynk, Szkło
Montaż: Bez wiercenia - mocny klej
Gwarancja: 2 lata
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: