PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA Premium - Szczotka do toalety, metalicznie błyszcząca

Kod: Z20417100
zł269 zł222,31 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
26.7.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości błyszcząca stal nierdzewna. Wraz z wkrętami, kołkami i osłonami wkrętów. Zdejmowana miska z powłoką soft touch. Albo zamocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Zaprojektowany uchwyt na szczotkę do toalety
  • Satynowy wyjmowany wkład z łatwym do uchwycenia wykończeniem soft-touch
  • Wykończenie ze stali nierdzewnej z 10-letnią gwarancją producenta
  • w zestawie. śruby i kołki do montażu na ścianie
  • Możliwość montażu bez wiercenia przy użyciu adapterów Wenko Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc®
  • Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych uprawnień gwarancyjnych.


Seria Premium łączy w sobie eleganckie kształty i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii mają wyszukany design i są wykonane z błyszczącej stali nierdzewnej, dzięki czemu optymalnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. Satynowana misa jest zdejmowana, a dzięki miękkiemu wykończeniu łatwo ją trzymać. W zestawie znajduje się szczotka do toalety z czarną wymienną główką o średnicy 7,5 cm
.
W zestawie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie. Ponadto system Premium oferuje 3 dodatkowe możliwości mocowania jako alternatywę - bez konieczności wiercenia. Te pasujące dodatki są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia mocowania nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system ssania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i niezawodne mocowanie akcesoriów oraz pewne trzymanie się na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system klejenia o wyjątkowo silnej przyczepności na wszystkich gładkich powierzchniach.
Opcja 3: adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo silną przyczepnością na wszystkich odpowiednich powierzchniach, np. na płytkach ceramicznych, kamieniu naturalnym, szkle, betonie, metalu, drewnie i wielu tworzywach sztucznych. System montażowy łatwo przylega również do szorstkich i lekko nierównych powierzchni.

Ten produkt jest objęty 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal nierdzewna
Kolor: błyszczący
Wymiary dł. x szer.: 9 cm x 38 cm x 10 cm
Waga netto: 379 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Szczotki do toalety
Szczotki do toalety
Premium - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szczotki do toalety
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Szczotka do toalety
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 38
Długość cm: 9
Wysokość cm: 10
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: