BEZ WIERCENIA StaticLoc OSIMO - szczotka do toalety, metal błyszczący

Kod: Z21569100
Promocja
zł159 –15 % zł135 zł111,57 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
27.6.2024
Możliwości transportowe
Mocno przylega tylko do płaskich i szczelnych powierzchni (np. płytki, szkło, laminowane płyty drewniane). Wystarczy odkleić folię ochronną i mocno nacisnąć na Static-Loc®, który natychmiast zostanie zamocowany za pomocą wykończonej gumą i obciążonej statycznie podkładki. Można je łatwo zdjąć i zmienić ich położenie. Z wyjmowaną miską z tworzywa sztucznego.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Zestaw wysokiej jakości stalowych szczotek do WC z wyjmowanym pojemnikiem z tworzywa sztucznego
  • Silnie trzyma się dzięki ładunkom statycznym
  • Nadaje się do montażu tylko na wszystkich szczelnych powierzchniach (jak np. płytki, szkło, drewniane blaty pokryte tworzywem sztucznym)
  • Po prostu ściągnąć podkładkę i pozwolić, aby gumowana podkładka przyległa
  • Może być natychmiast poddana obciążeniu i w każdej chwili można ją przełożyć
.

Zestaw szczotek do WC Osimo, jako część serii akcesoriów łazienkowych Osimo, przyciąga uwagę w łazience i toalecie dla gości. W przeciwieństwie do większości zestawów szczotek do WC, ten zestaw nie stoi na podłodze obok toalety, lecz jest przymocowany bezpośrednio do ściany. To ulepszone pozycjonowanie sprawia, że szczotka do toalety jest łatwiej dostępna dla wszystkich użytkowników i ułatwia czyszczenie podłogi. Jest to możliwe dzięki systemowi montażu Static-Loc® firmy WENKO.

Akcesorium Static-Loc® przykleja się za pomocą piasty statycznej i trzyma się mocno tylko na wszystkich nieprzepuszczających powietrza powierzchniach (takich jak płytki, szkło, panele drewniane pokryte tworzywem sztucznym) bez konieczności przykręcania i wiercenia!

Montaż jest tak prosty. Wystarczy ściągnąć podkładkę ochronną i mocno docisnąć do zestawu pędzli. Gumowana podkładka przylega bezpośrednio do powierzchni dzięki ładunkowi elektrostatycznemu.

Zestaw szczotek do WC Osimo można błyskawicznie załadować i w każdej chwili zainstalować ponownie.

Dzięki jakości i konsekwentnemu wykonaniu zestawu stalowych szczotek do WC Osimo, nie dochodzi do długotrwałego pogorszenia użyteczności. Wyjmowany pojemnik wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego PP. Kompaktowe wymiary zestawu szczotek do toalety Osimo i jego ponadczasowy, atrakcyjny design sprawiają, że nie zajmuje on dużo miejsca i nie rzuca się w oczy w prawie każdej łazience. Dzięki eleganckiemu zestawowi szczotek, toaleta jest dokładnie wyczyszczona. Dzięki trwałemu i dopasowującemu się włosiu, szczotka gwarantuje niezawodne użytkowanie. Zestaw szczotki do toalety zawiera szczotkę do toalety z białą wymienną główką o średnicy 8,5 cm.

Materiał: biały, wymienna szczotka: Materiał: stal, podkład: Materiał: tworzywo sztuczne (PET), pojemnik: tworzywo sztuczne, powlekane tworzywem sztucznym, powlekane tworzywem sztucznym: stojak: chrom, podkład: Kolor: srebrny, pojemnik: Wymiary dł. x szer. x wys.: 10 cm x 37,5 cm x 11,5 cm
Waga netto: 273 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Szczotki do toalety
Szczotki do toalety
StaticLoc - wystarczy połączyć

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szczotki do toalety
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Szczotka do toalety
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 38
Długość cm: 10
Wysokość cm: 12
Materiał: Plastik, Stal
Montaż: Bez wiercenia - Warstwa przylegająca (bez klejenia)
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: