BEZ WIERCENIA TurboLoc QUADRO - szczotka do WC, metalicznie błyszcząca

Kod: Z23861100
Promocja
zł239 –15 % zł203 zł167,77 bez VAT
W magazynie (5 szt)
Możemy doręczyć do:
27.6.2024
Możliwości transportowe
Szczotka ze silikonową główką oraz zdejmowaną miską z białego tworzywa sztucznego. Bezpieczne mocowanie dzięki technice klejenia Turbo-Loc®. Usunąć folię ochronną i nałożyć. Szybki i łatwy montaż bez narzędzi i wiercenia. Łatwe do usunięcia bez pozostawiania śladów.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • FUNKCJONALNOŚĆ - uchwyt na szczotkę wykonany z wysokiej jakości materiału o doskonałej przyczepności do wszystkich powierzchni.
  • MONTAŻ - system montażu ściennego Turbo-Loc® - specjalny podkład samoprzylepny umożliwiający łatwy montaż bez konieczności wkręcania śrub lub wiercenia.
  • HIGIENA - łatwa konserwacja i czyszczenie.
  • BEZPIECZEŃSTWO - doskonale trzyma się dzięki sprytnemu systemowi klejenia Turbo-Loc®.
  • WYGLĄD - elegancki, czysty design do uniwersalnego zastosowania.


Instalacja jest bardzo prosta. Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to system podkładek samoprzylepnych o wyjątkowo silnej przyczepności do wszystkich gładkich powierzchni. Wystarczy odkleić tylną stronę podkładki samoprzylepnej, zamocować uchwyt w wybranym miejscu i docisnąć. Następnie wystarczy powiesić go na akcesorium. Klej można ponownie usunąć bez pozostawiania śladów. Dzięki specjalnemu systemowi podkładek samoprzylepnych, haki mocujące mogą być trwale obciążone.

Praktyczny uchwyt na szczotkę do WC jest wykonany z wytrzymałego białego tworzywa sztucznego i można go bardzo łatwo zdjąć z chromowanego pierścienia mocującego z tworzywa sztucznego. Dzięki silikonowej szczotce do WC toaleta jest dokładnie wyczyszczona; trwałe i elastyczne włosie gwarantuje niezawodne użytkowanie. Szczotka jest również niezwykle higieniczna, ponieważ wszystkie pozostałości i resztki papieru toaletowego są po prostu spłukiwane dzięki nieprzywierającemu działaniu silikonowego włosia. Zestaw zawiera szczotkę do WC z uchwytem ze stali nierdzewnej i czarną wymienną główką o średnicy 7,5 cm.

Samoprzylepny haczyk Turbo-Loc®, który został zaprojektowany jako uchwyt ścienny do szczotki do WC, wykonany jest ze stali nierdzewnej i przekonuje swoim nowoczesnym wyglądem w kanciastym, wyjątkowo płaskim designie.

Do tego akcesorium dostępne są inne produkty z serii Turbo-Loc® Quadro firmy WENKO. Wymienna szczotka (numer artykułu: 22242100) jest dostępna oddzielnie.

Ten produkt jest objęty trzyletnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i wykonawcze, które wpływają na funkcjonowanie. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co.

Materiał: tworzywo sztuczne (ABS), stal nierdzewna.


Wymiary: 9,5 cm x 35,5 cm x 12 cm


Waga netto: 315 g

Ten produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Szczotki do toalety
Szczotki do toalety
TurboLoc - najłatwiejsze mocowanie

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szczotki do toalety
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Szczotka do toalety
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 36
Długość cm: 10
Wysokość cm: 12
Materiał: Stal nierdzewna, Plastik (ABS)
Montaż: Bez wiercenia - bardzo mocna powierzchnia samoprzylepna
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: