PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA VacuumLoc QUADRO - Kubek, przezroczysty

Kod: Z22680100
zł179 zł147,93 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
26.7.2024
Możliwości transportowe
Elegancki futurystyczny kubek na szczoteczki do zębów wykonany z błyszczącej stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Przezroczysty słoik można zdjąć. Doskonale przylega do wielu rodzajów powierzchni. Unikalny system próżniowy umożliwiający mocowanie bez konieczności wiercenia.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • FUNKCJONALNOŚĆ - praktyczny uchwyt na szczoteczkę do zębów w pięknym designie.
  • BEZPIECZEŃSTWO - wyjątkowo mocne trzymanie na wszystkich powierzchniach nośnych, nawet lekko nierównych.
  • HIGIENA - łatwa konserwacja i czyszczenie.
  • MONTAŻ - unikalny system zasysania Vacuum-Loc® umożliwiający szybkie, łatwe i pewne mocowanie.
  • GWARANCJA - gwarancja producenta na 5 lat.

Akcesoria łazienkowe z serii Vacuum-Loc® Quadro przekonują użytkowników swoją funkcjonalnością dzięki łatwemu mocowaniu, kanciastemu wzornictwu i błyszczącemu materiałowi ze stali nierdzewnej. Są to produkty najbardziej odpowiednie do pomieszczeń mokrych w łazienkach.

Praktyczny kubek na szczoteczki do zębów z serii Vacuum-Loc® Quadro to efektywne rozwiązanie do przechowywania materiałów do higieny jamy ustnej. Można go szybko i łatwo zamontować na ścianie. Wyjmowany, przezroczysty kubek wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego i jest łatwy do czyszczenia.

Wszystkie akcesoria łazienkowe z serii Quadro są nie tylko objęte pięcioletnią gwarancją, ale również wyposażone w innowacyjny system Vacuum-Loc® Ten unikalny system pozwala na szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów do wszystkich nieprzepuszczalnych i lekko nierównych powierzchni. Nowy system Vacuum-Loc® składa się z pompki i zamków montażowych, dzięki czemu nie trzeba wiercić ani wkręcać śrub, ani nie ma przyssawek. Instalacja systemu Vacuum-Loc® jest prosta dzięki małej pompce. Poprzez odessanie powietrza za pomocą dołączonej pompki, powstaje próżnia, a adaptery mogą być natychmiast załadowane akcesoriami.

Adaptery Vacuum-Loc® można ponownie zamontować lub usunąć bez pozostawiania śladów. System Vacuum-Loc® jest chroniony patentem europejskim i gwarantuje pewne zamocowanie produktu. Każdy element montażowy Loc może być trwale poddany sile rozciągającej do 33 kg.

Produkt ten objęty jest pięcioletnią gwarancją od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem.

Materiał: stal nierdzewna. Obudowa: tworzywo sztuczne (ABS).

Kolor: błyszczący.

Wymiary dł. x szer.: 7,5 cm x 10 cm

Waga: 301 g


Ten produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Kubki na szczoteczki do zębów
Kubki na szczoteczki do zębów
VacuumLoc - nowoczesne mocowanie próżniowe

Parametry dodatkowe

Kategoria: Kubki na szczoteczki do zębów
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Kubek
Kolor: biały
Szerokość cm: 10
Długość cm: 8
Wysokość cm: 10
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: Bez wiercenia - opatentowana bardzo mocna przyssawka
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: