BEZ WIERCENIA VacuumLoc QUADRO - szczotka do toalety, przezroczysta

Kod: Z22695100
Promocja
zł239 –15 %
BEZ WIERCENIA VacuumLoc QUADRO - szczotka do toalety, przezroczysta
zł239 –15 % zł203 zł167,77 bez VAT
W magazynie (1 szt)
Możemy doręczyć do:
27.6.2024
Możliwości transportowe
Purystyczne kwadratowe wzornictwo z błyszczącej stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zdejmowana, satynowana misa. Trzyma się mocno na szczelnych, płaskich i lekko nierównych powierzchniach. Unikalny system próżniowy umożliwiający mocowanie bez konieczności wiercenia i używania narzędzi. Możliwość zmiany położenia i usunięcia bez pozostawiania śladów.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Higieniczna szczotka do toalety z wymienną białą główką o średnicy 8. 5 cm i 5-letnią gwarancją
  • Wykonane z błyszczącej stali nierdzewnej z satynowym wykończeniem i zdejmowanym uchwytem z tworzywa sztucznego
  • Unikalny system przyssania Vacuum-Loc® do szybkiego, łatwego i bezpiecznego mocowania
  • Przywiera do wszystkich szczelnych powierzchni, nawet lekko nierównych podłoży
  • Bardzo mocne mocowanie bez konieczności wiercenia; próżnię tworzy się w Locu poprzez wyssanie powietrza za pomocą dołączonej pompki
  • Vacuum-Loc® można dowolnie często przekładać i usuwać bez pozostawiania śladów, wymiary (w x h x d): 9. 5 x 37 x 12,5 cm
  • Ten produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Tym samym gwarancja nie ogranicza Państwa prawnych uprawnień gwarancyjnych.


Seria Vacuum-Loc® Quadro łączy w sobie purystyczne, eleganckie kształty i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii przekonują nie tylko łatwością mocowania, ale także kanciastym wzornictwem i błyszczącym materiałem ze stali nierdzewnej. Dlatego optymalnie nadają się do miejsc wilgotnych.

Wyczyść dokładnie toaletę za pomocą praktycznej szczotki do toalet Quadro. Dzięki trwałemu i dopasowującemu się włosiu, szczotka gwarantuje niezawodne użytkowanie.

Zdejmowany uchwyt na szczotkę z białego tworzywa sztucznego z satynowym wykończeniem jest łatwy do czyszczenia i utrzymuje szczotkę dekoracyjnie w zasięgu ręki.
Szczotka do toalety ma białą wymienną główkę o średnicy 8,5 cm.

Wszystkie akcesoria łazienkowe z serii Quadro nie tylko mają 5-letnią gwarancję, ale są również wyposażone w innowacyjny system Vacuum-Loc®! Ten unikalny system umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów do wszystkich nieprzepuszczalnych i lekko nierównych powierzchni. Nowy system Vacuum-Loc® składa się z pompy i zamków montażowych; nie wymaga wiercenia i wkręcania śrub, nie ma też potrzeby stosowania przyssawek. Instalacja systemu Vacuum-Loc® jest łatwa dzięki pompie. Poprzez odsysanie powietrza za pomocą dołączonej pompki, w Loc powstaje próżnia, a adaptery można natychmiast załadować akcesoriami.

Dzięki systemowi Vacuum-Loc® mogą Państwo zapomnieć o odpadających od ściany produktach - to nowa innowacja na rynku. Nowy system VACUUM-LOC przekonuje w całej rozciągłości i został nagrodzony przez magazyn DIY jako Produkt Roku 2013/2014 (Źródło: diy Fachmagazin 5/2014 P.24 - Dähne Verlag GmbH lub na www.diyonline.de). Oprócz nagrody "Produkt Roku", Vacuum-Loc® został niedawno oceniony w teście jako "EXCELLENT". Magazyn DIY "Selbst ist der Mann" przetestował nasze VACUUM-LOC. Innowacyjny system montażu i jego niezawodne mocowanie bez wiercenia okazały się przekonujące i otrzymały najwyższą możliwą ocenę. 42 lub na www.selbst.de)

Zamki próżniowe Vacuum-Loc® są repozycjonowalne i można je usunąć bez pozostawiania śladów.
System Vacuum-Loc® posiada europejską ochronę patentową i zapewnia bezpieczne dopasowanie. Do każdego elementu montażowego Loc® można trwale przyłożyć siłę rozciągającą do 33 kg.

Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją, licząc od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal nierdzewna, zamek: tworzywo sztuczne (ABS), uchwyt na szczotkę: Kolor: błyszczący, Loc: Chrom, Uchwyt na szczotkę: Przezroczysty
Wymiary dł. x szer.: 9,5 cm x 37 cm x 12,5 cm
Waga netto: 456 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Szczotki do toalety
Szczotki do toalety
VacuumLoc - nowoczesne mocowanie próżniowe

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szczotki do toalety
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Szczotka do toalety
Kolor: biały
Szerokość cm: 37
Długość cm: 10
Wysokość cm: 13
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: Bez wiercenia - opatentowana bardzo mocna przyssawka
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: