PROJEKTOWANIE DYWANÓW

Firma GRUND a.s. od 1990  roku produkuje stylowe dywaniki łazienkowe o wysokiej jakości…

Dywaniki łazienkowe to piękny i praktyczny dodatek do łazienek. Mogą one odmienić charakter łazienki i poprawić jej wygląd, a jednocześnie pełnić funkcję bezpieczeństwa dla ochrony zdrowia. Wierzchnia część maty cieszy oko i gwarantuje doskonały komfort (w końcu dużo przyjemniej jest stać na miękkim dywaniku o wysokim runie niż na zimnych płytkach), spód jest antypoślizgowy i zapobiega ślizganiu się na mokrych płytkach.

  1. PRZĘDZA

Zarówno przędze akrylowe, jak i poliestrowe są bardzo chłonne i szybko schną. Oba rodzaje są więc idealne do łazienek. Dzięki naszej technologii runo pozostaje miękkie i puszyste nawet po wielokrotnym praniu.

  1. WŁÓKNINA

Zaletą włókniny jest jej odporność na wilgoć w łazience. Ta właściwość sprawia również, że nasze dywaniki są naturalnie antybakteryjne.

  1. WARSTWA ANTYPOŚLIZGOWA

Nasze maty pokryte są od spodu specjalną warstwą antypoślizgową, dzięki czemu maty są bezpieczniejsze i nadają się nawet do łazienek z ogrzewaniem podłogowym. Powłoka antypoślizgowa nie traci swoich właściwości nawet po 100 praniach.

  1. WYKOŃCZENIE

Krawędzie dywaników są wykańczane przy użyciu potężnej japońskiej maszyny. Chroni to przed rozdarciem i nadaje im ostateczny, estetyczny wygląd.