PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BASIC - Uchwyt na papier toaletowy, stal nierdzewna

Kod: Z17877100
zł99 zł81,82 bez VAT
W magazynie (3 szt)
Możemy doręczyć do:
31.7.2024
Możliwości transportowe
Niezwykle modny i stylowy uchwyt na ręczniki z serii Basic sprawia, że łazienka staje się jeszcze ładniejsza. Wysokiej jakości, solidny i wykonany ze stali nierdzewnej pierścień o wysokim połysku wzbogaci każdą łazienkę. Ten uchwyt na ręczniki jest optymalnym połączeniem funkcjonalności i jakości. W zestawie znajdują się śruby i kołki.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Z pokrywą chroniącą przed kurzem
  • Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej w wykończeniu na wysoki połysk
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 14 x 7,5 x 8,5 cm
  • Zawiera śruby i kołki
  • Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych praw gwarancyjnych.


Niezwykle elegancki i stylowy uchwyt na papier toaletowy z serii Basic upiększy każdą łazienkę. Wysokiej jakości, solidny i nierdzewny pierścień ze stali nierdzewnej w wykończeniu na wysoki połysk wzbogaci każdą łazienkę. Ten uchwyt na papier toaletowy stanowi optymalne połączenie funkcjonalności i jakości. W zestawie znajdują się śruby i kołki.

Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal nierdzewna
Kolor: błyszczący
Wymiary dł/szer/wys: 14 cm x 7,5 cm x 8,5 cm
Waga netto: 161 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Uchwyty na akcesoria

Parametry dodatkowe

Kategoria: Uchwyty na akcesoria
Gwarancja: 10 lat
Waga: 0.161 kg
Rodzaj produktu: Uchwyt na papier toaletowy
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 8
Długość cm: 14
Wysokość cm: 9
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: Wiercenie, kołki i śruby
Dodatkowa gwarancja producenta: 10 lat

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: