BEZ WIERCENIA Classic Plus - Dozownik do mydła, biały

Kod: Z22825100
zł139 zł114,88 bez VAT
W magazynie (1 szt)
Możemy doręczyć do:
27.2.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości ochrona przed korozją dzięki innowacyjnej białej powłoce specjalnej. Wyjmowany dozownik z białego tworzywa sztucznego. Wraz z wkrętami, kołkami i nakładkami na wkręty. Można też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Napełniany dozownik mydła do porcjowanego podawania mydła w płynie lub balsamu, wymiary (szer. x wys. x gł.): 9 x 17,5 x 10 cm
  • Idealny do łazienki, kuchni i toalety dla gości, z wyjmowanym dozownikiem, ok. pojemność 300 ml
  • Zawiera śruby i kołki do montażu na ścianie
  • Dostępne są również adaptery WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc® do montażu bez wiercenia
  • Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych praw gwarancyjnych.


Innowacyjna seria Classic Plus firmy WENKO łączy klasyczne kształty z wyselekcjonowaną jakością. Akcesoria łazienkowe z tej serii stali (uchwyt dozownika) mają specjalną białą powłokę, która zapewnia wysokiej jakości ochronę przed korozją. Atrakcyjne wzornictwo pasuje do każdego stylu wyposażenia.

Dozownik do mydła z pompką z serii łazienkowej Classic Plus ma pojemność około 300 ml. Wymagana dawka mydła w płynie lub kremu do mycia jest dostarczana poprzez delikatne naciśnięcie głowicy dozującej. Zdejmowany dozownik z białego tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu.

Praktyczny dozownik od WENKO jest również objęty gwarancją producenta przez 3 lata.

W zestawie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie.

System Classic-Plus oferuje również trzy dodatkowe możliwości montażu jako alternatywę - bez konieczności wiercenia. Następujące pasujące adaptery są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia montażu nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system zasysania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów oraz pewne osadzenie na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system podkładek samoprzylepnych o wyjątkowo mocnej przyczepności do wszystkich gładkich powierzchni.
Opcja 3: Adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym trzymaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System mocowania trzyma się mocno i bez problemów nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

To zależy od Państwa! Jeżeli zdecydują się Państwo na jedną z opcji bez wiercenia, proszę zamówić osobno odpowiedni dla Państwa adapter lub po prostu użyć dołączonego materiału montażowego.

Ten produkt jest objęty trzyletnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Stal, Spender: Polipropylen
Kolor: biały
Wymiary l/w/v: 9 cm x 17,5 cm x 10 cm
Waga netto: 349 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Dozowniki mydła
Dozowniki
Classic Plus - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dozowniki mydła
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Dozownik do mydła
Kolor: biały
Szerokość cm: 18
Długość cm: 9
Wysokość cm: 10
Materiał: Plastik, Stal
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: