BEZ WIERCENIA Classic Plus - podwójna półka ścienna, biała

Kod: Z22820100
Promocja
zł209 –14 % zł178 zł147,11 bez VAT
W magazynie (5 szt)
Możemy doręczyć do:
30.5.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości ochrona przed korozją dzięki innowacyjnej białej powłoce specjalnej. Wraz z wkrętami, kołkami i osłonami wkrętów. Można też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Nowoczesny wieszak ścienny zapewniający dodatkowe miejsce do przechowywania w łazience i toalecie dla gości
  • Praktyczne przechowywanie żelu pod prysznic, szamponu itp. na 2 poziomach w zasięgu ręki, wymiary (szer. x wys. x gł.): 24 x 32. Stojak nadaje się do przechowywania żelu pod prysznic, szamponu itp. 5 x 15 cm
  • Wysoka jakość ochrony antykorozyjnej dzięki innowacyjnej, białej powłoce specjalnej
  • Zawiera śruby i kołki do montażu na ścianie
  • Mocowanie bez wiercenia jest również możliwe dzięki adapterom WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc®
  • Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych uprawnień gwarancyjnych.


Innowacyjna seria Classic Plus łączy klasyczne kształty z wyselekcjonowaną jakością. Akcesoria łazienkowe z tej serii stali mają specjalną białą powłokę, która zapewnia wysokiej jakości ochronę przed korozją. Poręczny dwupoziomowy regał ścienny Classic Plus oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania w łazience lub toalecie dla gości i jest idealny do przechowywania wszystkich akcesoriów łazienkowych.
W zestawie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie. System Classic-Plus oferuje również trzy dodatkowe możliwości montażu jako alternatywę - bez konieczności wiercenia. Następujące pasujące adaptery są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia montażu nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system zasysania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów oraz pewne osadzenie na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system podkładek samoprzylepnych, który wyjątkowo mocno trzyma się wszystkich gładkich powierzchni.
Opcja 3: Adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym trzymaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System montażowy przylega mocno i bezproblemowo nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

Ten produkt jest objęty 3-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal
Kolor: biały
Wymiary dł/szer/wys: 24 cm x 32,5 cm x 15 cm
Waga netto: 752 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Półki ścienne
Półki
Classic Plus - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Półki ścienne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Półka
Kolor: biały
Szerokość cm: 33
Długość cm: 24
Wysokość cm: 15
Materiał: Stal
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: