BEZ WIERCENIA Classic Plus - szczotka do toalety, biała

Kod: Z22824100
Promocja
zł239 –15 %
BEZ WIERCENIA Classic Plus - szczotka do toalety, biała
zł239 –15 % zł203 zł167,77 bez VAT
W magazynie (2 szt)
Możemy doręczyć do:
27.6.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości ochrona przed korozją dzięki innowacyjnej białej powłoce specjalnej. Zdejmowana biała miska z tworzywa sztucznego. Wraz z wkrętami, kołkami i osłonami wkrętów. Można też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Otwarta, naścienna szczotka do WC, idealna do łazienki i toalety dla gości, wymiary (szer. x wys. x gł.): 10,5 x 37 mm. 5 x 13 cm
  • Higieniczna szczotka do WC z wymienną czarną główką, średnica 8 cm
  • Wysoka jakość ochrony antykorozyjnej dzięki innowacyjnej, biała powłoka specjalna
  • Zawiera śruby i kołki do montażu na ścianie
  • Dostępne są również adaptery WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc® do mocowania bez wiercenia
  • Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją, która rozpoczyna się od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych uprawnień gwarancyjnych.


Innowacyjna seria Classic Plus firmy WENKO łączy klasyczne kształty z wyselekcjonowaną jakością. Akcesoria łazienkowe z tej serii stali mają specjalne białe wykończenie (uchwyt na naczynia), które zapewnia wysokiej jakości ochronę przed korozją. Atrakcyjny design doskonale podkreśla każdy styl wyposażenia.

Dokładnie wyczyścić toaletę za pomocą praktycznej szczotki do WC Classic Plus. Dzięki trwałemu i dopasowującemu się włosiu, gwarantuje niezawodne użytkowanie. Atrakcyjny uchwyt na szczotkę z tworzywa sztucznego utrzymuje szczotkę dekoracyjnie w pożądanym miejscu przez cały czas.

W zestawie znajduje się szczotka do toalety z czarną wymienną główką o średnicy 8 cm.

Zestaw toaletowy od WENKO jest również objęty 3-letnią gwarancją producenta.

W pakiecie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie.

System Classic-Plus oferuje również trzy dodatkowe możliwości montażu jako alternatywę - bez konieczności wiercenia. Następujące pasujące adaptery są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia montażu nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system zasysania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów oraz pewne trzymanie się na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system podkładek samoprzylepnych, który wyjątkowo mocno trzyma się wszystkich gładkich powierzchni.
Opcja 3: Adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym trzymaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System mocowania trzyma się mocno i bez problemów nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

To zależy od Państwa! Jeżeli zdecydują się Państwo na jedną z opcji bez wiercenia, proszę zamówić osobno odpowiedni dla Państwa adapter lub po prostu użyć dołączonego materiału montażowego.

Ten produkt jest objęty trzyletnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal, Behälter: polipropylen
Kolor: biały
Wymiary dł/szer: 10,5 cm x 37,5 cm x 13 cm
Waga netto: 621 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Szczotki do toalety
Szczotki do toalety
Classic Plus - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szczotki do toalety
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Szczotka do toalety
Kolor: biały
Szerokość cm: 38
Długość cm: 11
Wysokość cm: 13
Materiał: Plastik, Stal
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: