BEZ WIERCENIA PowerLoc BOVINO - półka, stal nierdzewna

Kod: Z17792100
Promocja
zł169 –30 %
PowerLoc BOVINO - półka, stal nierdzewna, z17792100, 4008838177921, 70
zł169 –30 % zł118 zł97,52 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
1.12.2022
Możliwości transportowe
Oszczędzająca miejsce półka narożna z dużą ilością miejsca do przechowywania. Niezwykle mocny na wszystkich powierzchniach nośnych, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno, plastik itp. Łatwy montaż bez konieczności wiercenia. Bez ryzyka i bez brudu. Wysoka wydajność, ponieważ można ją w każdej chwili uzupełnić. Łatwe do usunięcia bez pozostawiania śladów.

Informacje szczegółowe

w ciągu 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Wyjątkowo wysoki kosz do oszczędzania miejsca w pomieszczeniach i kabinach prysznicowych do przechowywania akcesoriów prysznicowych i łazienkowych
  • Montaż ścienny Power-Loc® - komorowy system przyczepności z badań high-tech (specjalny klej w zestawie)
  • Niezwykle silna przyczepność na wszystkich powierzchniach nośnych, np. płytki, kamień naturalny, beton, drewno, plastik
  • Wytrzymuje duże obciążenia (do 80 kg na element mocujący) i można go zdjąć bez pozostawiania śladów
  • Łatwy system zawieszania - zdejmuje się w ciągu kilku sekund w celu wyczyszczenia, łatwy ponowny montaż
  • Produkt ten jest objęty 10-letnią gwarancją od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych praw gwarancyjnych.


Seria Power-Loc® Bovino łączy klasyczne kształty z solidną jakością. Akcesoria łazienkowe z tej serii mają stabilną konstrukcję i są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu optymalnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych.

Poręczna półka narożna może być łatwo zamontowana w każdym rogu, aby zaoszczędzić miejsce, i utrzymuje wszystkie przybory pod prysznicem lub w wannie w zasięgu ręki. Dzięki bardzo wysokiemu kształtowi półki, szampon, żel pod prysznic lub pianka do kąpieli są bezpiecznie przechowywane. To sprawia, że ta poręczna półka narożna jest przydatna w łazience.

Dzięki systemowi łatwego zawieszania, półkę narożną można w każdej chwili łatwo zdjąć i wyczyścić.

System klejenia Power-Loc® oferuje dekoracyjne akcesoria łazienkowe i półki, które po prostu mocuje się do ściany - bez śrub, wiercenia czy kołków.

Seria Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo silnym przyleganiem do wszystkich odpowiednich powierzchni, takich jak płytki, kamień naturalny, beton, drewno i wiele tworzyw sztucznych, gdzie zawodzą profesjonalne systemy przyssawkowe.

Dzięki specjalnie opracowanemu klejowi na podstawie badań high-tech, każdy z haków montażowych jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Haki montażowe można w każdej chwili ponownie zdjąć bez pozostawiania śladów i elastycznie zmieniać ich położenie.

Ten system klejenia sprawdził się miliony razy w przemysłowych i profesjonalnych zastosowaniach rzemieślniczych.

Ten produkt jest objęty 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal nierdzewna, pokrywa Power-Loc®: materiał: tworzywo sztuczne (ABS)
Kolor: błyszczący, pokrywa Power-Loc®: chrom
Wymiary dł./szer./wys.: 26 cm x 11 cm x 18 cm
Waga netto: 299 g

Parametry dodatkowe

Kategoria: Półki ścienne
Gwarancja: 10 lat
Waga: 0.299 kg
Długość cm: 26
Kolor: błyszczący
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: Bez wiercenia - mocny klej
Rodzaj produktu: Półka
Szerokość cm: 11
Wysokość cm: 18
Instalacja: BEZ WIERCENIA! Łatwy montaż i brak ryzyka uszkodzenia ściany.
Dodatkowa gwarancja producenta: 10 lat

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: