PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA PowerLoc LACENO - Dozownik do mydła, metal błyszczący

Kod: Z23405100
zł139 zł114,88 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
26.7.2024
Możliwości transportowe
Zdejmowana, wysokiej jakości akrylowa mydelniczka. Niezwykle mocny na wszystkich powierzchniach nośnych, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno, plastik itp. Łatwy montaż bez konieczności wiercenia. Bez ryzyka i bez brudu. Wysoka wydajność, ponieważ można ją w każdej chwili uzupełnić. Łatwe do usunięcia bez pozostawiania śladów. W komplecie. Zestaw klejów Power-Loc® oraz śruby i kołki.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Wysokiej jakości zdejmowana mydelniczka akrylowa, idealna do łazienki i toalety dla gości
  • Zawiera uchwyt ścienny Power-Loc® - system klejenia ze specjalnym klejem jednoskładnikowym, w zestawie śruby i kołki do alternatywnego montażu
  • Niezwykle mocne mocowanie na wszystkich odpowiednich powierzchniach, np. np. płytki, kamień naturalny, beton, drewno, plastik
  • Może być stale narażony na duże obciążenia i usuwany bez pozostawiania śladów
  • Ten produkt jest objęty gwarancją przez 3 lata od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i wykonawcze, które wpływają na funkcjonowanie. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub naturalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych.
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 13 x 5,6 x 14 cm
.

Wyjmowana akrylowa mydelniczka Power-Loc® stanowi atrakcyjne miejsce do przechowywania mydła w zasięgu ręki. Elegancka okrągła miska stanie się praktycznym narzędziem w łazience i toalecie dla gości.

System klejenia Power-Loc® oferuje dekoracyjne akcesoria łazienkowe i półki, które po prostu mocuje się do ściany - bez konieczności wkręcania, wiercenia czy kołków. Asortyment mocowań Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym mocowaniem do wszystkich odpowiednich powierzchni, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System montażowy trzyma się mocno nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach bez żadnych problemów i może być stale poddawany dużym obciążeniom.

Haki mocujące, wykonane z mocnego tworzywa sztucznego (ABS), można łatwo i bez pozostałości zdjąć ponownie i umieścić w innym miejscu. System klejenia ze specjalnym klejem jednoskładnikowym gwarantuje montaż bez ryzyka i zanieczyszczeń i sprawdził się miliony razy w zastosowaniach przemysłowych i w profesjonalnym rzemiośle.

W zestawie znajduje się zestaw kleju Power-Loc® oraz śruby i kołki do alternatywnego montażu na ścianie.

Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i wykonawcze, które wpływają na funkcjonowanie. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. 13 cm x 5,6 cm x 14 cm
Waga netto: 155 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Mydelniczki
Mydelniczki
PowerLoc - najmocniejsze mocowanie

Parametry dodatkowe

Kategoria: Mydelniczki
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Mydelniczka
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 6
Długość cm: 13
Wysokość cm: 14
Materiał: Plastik
Montaż: Bez wiercenia - mocny klej
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: