BEZ WIERCENIA PowerLoc RICO - Dozownik do mydła, metal błyszczący

Kod: Z22282100
zł159 zł131,40 bez VAT
Wyprzedane
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…
Wysokiej jakości chromowany cynk. Zdejmowana misa z satynowanego szkła. Niezwykle mocny chwyt na wszystkich powierzchniach nośnych, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno, plastik itp. Łatwy montaż bez konieczności wiercenia. Bez ryzyka i bez brudu. Wysoka wydajność, ponieważ można ją w każdej chwili uzupełnić. Łatwe do usunięcia bez pozostawiania śladów. W komplecie. Zestaw klejów Power-Loc® oraz śruby i kołki.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Wyjmowana taca z satynowanego szkła z chromowanym, odpornym na rdzę uchwytem z ciśnieniowego odlewu cynku
  • System klejenia komór Power-Loc® z top research (specjalny klej w zestawie)
  • Niezwykle mocne mocowanie na wszystkich odpowiednich powierzchniach, np. np. płytki, kamień naturalny, beton, drewno, tworzywo sztuczne
  • Zrównoważona wysoka nośność, można usunąć bez pozostawiania śladów
  • Ten produkt jest objęty 10-letnią gwarancją, licząc od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Dlatego gwarancja nie ogranicza Państwa prawnych praw gwarancyjnych.


Dozownik mydła Power Loc z serii Puerto Rico składa się z wysokiej jakości wytrzymałego odlewu cynkowego, który jest chromowany i odporny na korozję. Elegancka, wyjmowana szklana misa z satynowym wykończeniem stanowi atrakcyjne miejsce, w którym można ją trzymać pod ręką. Dzięki temu okrągła taca jest poręcznym narzędziem w łazience lub toalecie dla gości. Producent udziela na nią 10-letniej gwarancji.

System klejenia Power-Loc® oferuje dekoracyjne akcesoria łazienkowe i półki, które po prostu mocuje się do ściany - bez wkręcania, wiercenia czy kołków. Asortyment mocowań Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym mocowaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System mocowania trzyma się również bez problemu na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

Haki mocujące można łatwo zdjąć ponownie bez pozostawiania śladów i umieścić w innym miejscu. System klejenia sprawdził się miliony razy w zastosowaniach przemysłowych i profesjonalnym rzemiośle.

Ten produkt objęty jest dziesięcioletnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: cynkowy odlew ciśnieniowy, Półka: szkło
Kolor: szkło
Kolor: szkło, szkło, szkło, szkło: Chrom, Półka: szkło, szkło, szkło, szkło, szkło, szkło: Satyna
Wymiary l/w: 11 cm x 7 cm x 12 cm
Waga netto: 330 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Mydelniczki
Mydelniczki
PowerLoc - najmocniejsze mocowanie

Parametry dodatkowe

Kategoria: Mydelniczki
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Mydelniczka
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 7
Długość cm: 11
Wysokość cm: 12
Materiał: Cynk, Szkło
Montaż: Bez wiercenia - mocny klej
Gwarancja: 2 lata
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: