PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA Premium - Haczyk ścienny, metaliczny błyszczący

Kod: Z20550100
zł89 zł73,55 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
26.7.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości chromowane tworzywo ABS. Wraz z wkrętami i kołkami. Mo��na też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Stylowy chromowany haczyk do optymalnego wykorzystania w łazience lub w domu
  • W poręcznym zestawie 2 sztuk
  • Wysoka jakość, w tym śruby i kołki do montażu na ścianie
  • Możliwy również montaż bez wiercenia przy użyciu adapterów Wenko Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc®
  • Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych uprawnień gwarancyjnych.


Seria Premium łączy w sobie eleganckie kształty i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii mają wyrafinowany design i są wykonane z błyszczącej stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego ABS, dzięki czemu optymalnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. Poręczny haczyk w zestawie 2 sztuk jest idealny do przechowywania ręczników w zasięgu ręki w łazience lub toalecie dla gości, albo ręczników w kuchni.

W zestawie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie.

Ponadto System Premium oferuje 3 dodatkowe możliwości mocowania jako alternatywę - bez wiercenia. Odpowiednie adaptery są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia mocowania nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system ssania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i niezawodne mocowanie akcesoriów oraz pewne trzymanie się na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system klejenia o wyjątkowo silnej przyczepności na wszystkich gładkich powierzchniach.
Opcja 3: adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo silną przyczepnością na wszystkich odpowiednich powierzchniach, np. na płytkach ceramicznych, kamieniu naturalnym, szkle, betonie, metalu, drewnie i wielu tworzywach sztucznych. System montażowy łatwo przylega również do szorstkich i lekko nierównych powierzchni.

Ten produkt jest objęty 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. 2 cm x 7,5 cm x 4 cm
Waga netto: 15 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Haki ścienne
Haki
Premium - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Haki ścienne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Hak
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 8
Długość cm: 2
Wysokość cm: 4
Materiał: Plastik
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: