PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA Premium Plus - haczyk ścienny, metaliczny błyszczący

Kod: Z22785100
zł69 zł57,02 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
26.7.2024
Możliwości transportowe
Błyszcząca stal nierdzewna. Wraz z wkrętami, kołkami i osłonami wkrętów. Można też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Wysokiej jakości haczyk ścienny w praktycznym zestawie 2 sztuk do optymalnego wykorzystania w łazience lub w domu
  • Do wieszania ręczników, ręczników kąpielowych, szmatek do prania itp. w zasięgu ręki
  • Wykonany z odpornej na rdzę błyszczącej stali nierdzewnej, wymiary (szer. x wys. x gł.): 3 szt. 5 x 4 x 6,5 cm
  • Zawiera wkręty i kołki do montażu na ścianie
  • Adaptery WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc® mogą być również używane do montażu bez wiercenia
  • Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych praw gwarancyjnych.


Nowoczesna seria Premium Plus od WENKO łączy w sobie eleganckie kształty i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii mają wyrafinowany design i są wykonane z błyszczącej stali nierdzewnej, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych.

Poręczny haczyk ścienny Premium Plus w praktycznym zestawie 2 sztuk jest idealny do przechowywania ręczników, ręczników prysznicowych lub kąpielowych w łazience i toalecie dla gości lub w kuchni na ręczniki i rękawice kuchenne.

W zestawie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie. Producent udziela gwarancji na to praktyczne akcesorium łazienkowe do montażu na ścianie na 10 lat.

System Premium-Plus oferuje również trzy dodatkowe możliwości montażu jako alternatywę - bez wiercenia. Następujące pasujące adaptery są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia montażu nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system zasysania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów oraz mocne trzymanie się na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system podkładek samoprzylepnych o wyjątkowo mocnym trzymaniu się na wszystkich gładkich powierzchniach.
Opcja 3: Adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym trzymaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System mocowania trzyma się mocno i bez problemów nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

To zależy od Państwa! Proszę zamówić osobny adapter odpowiedni do Państwa potrzeb dla jednej z opcji bez wiercenia lub po prostu użyć dołączonego materiału montażowego w postaci śrub i kołków.

Ten produkt jest objęty dziesięcioletnią gwarancją, która rozpoczyna się od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal nierdzewna
Kolor: błyszczący
Wymiary dł. x szer.: 3,5 cm x 4 cm x 6,5 cm
Waga netto: 102 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Haki ścienne
Haki
Premium Plus - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Haki ścienne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Hak
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 4
Długość cm: 4
Wysokość cm: 7
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: