BEZ WIERCENIA Premium Plus - Półka narożna, metaliczny połysk

Kod: Z22779100
Promocja Nowość
zł289 –14 %
BEZ WIERCENIA Premium Plus - Półka narożna, metaliczny połysk
zł289 –14 % zł246 zł203,31 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
30.5.2024
Możliwości transportowe
Błyszcząca stal nierdzewna w połączeniu z wysokiej jakości białym tworzywem sztucznym. Wraz z wkrętami, kołkami i osłonami wkrętów. Można też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Wysokiej jakości stojak narożny do idealnego wykorzystania przestrzeni w łazience i toalecie dla gości, wymiary (szer. x wys. x gł.): 28,5 x 8. 5 x 21 cm
  • Praktyczne przechowywanie żelu pod prysznic, szamponu i innych akcesoriów łazienkowych w zasięgu ręki Wykonane z odpornej na rdzę, b��yszczącej stali nierdzewnej w połączeniu z białym tworzywem sztucznym
  • Zawiera śruby i kołki do montażu na ścianie
  • Dostępne są również adaptery VENKO Vacuum-Loc® do montażu bez wiercenia, Turbo-Loc® i Power-Loc®
  • Ten produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych uprawnień gwarancyjnych.


Nowoczesna seria Premium Plus łączy w sobie eleganckie kształty i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii mają szlachetne wzornictwo z błyszczącej stali nierdzewnej, częściowo połączone z wysokiej jakości białym tworzywem sztucznym, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. Oszczędzająca miejsce półka narożna Premium Plus zapewnia idealne wykorzystanie przestrzeni w łazience.

W zestawie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie. System Premium-Plus oferuje również trzy dodatkowe możliwości montażu jako alternatywę - bez konieczności wiercenia. Następujące pasujące adaptery są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia montażu nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system zasysania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów oraz mocne trzymanie się na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system podkładek samoprzylepnych o wyjątkowo mocnym trzymaniu się na wszystkich gładkich powierzchniach.
Opcja 3: Adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym trzymaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System montażowy przylega mocno i bezproblemowo nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

Ten produkt jest objęty 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal nierdzewna, ablage: Materiał: tworzywo sztuczne (ABS)
Kolor: błyszczący
Wymiary dł. x szer.: 28,5 cm x 8,5 cm x 21 cm
Waga netto: 844 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Półki ścienne
Półki
Premium Plus - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Półki ścienne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Półka
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 9
Długość cm: 29
Wysokość cm: 21
Materiał: Plastik, Stal nierdzewna
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: