BEZ WIERCENIA Premium - Półka ścienna, metaliczny połysk

Kod: Z21432100
Promocja
zł269 –14 %
BEZ WIERCENIA Premium - Półka ścienna, metaliczny połysk
zł269 –14 % zł229 zł189,26 bez VAT
W magazynie (2 szt)
Możemy doręczyć do:
27.6.2024
Możliwości transportowe
Bezpieczne przechowywanie przyborów łazienkowych za pomocą przezroczystej tacki z tworzywa sztucznego. Wysokiej jakości błyszcząca stal nierdzewna. Wraz z wkrętami, kołkami i osłonami wkrętów. Można też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Dodatkowa przestrzeń do przechowywania w łazience i toalecie dla gości
  • Bezpieczne i łatwo dostępne przechowywanie akcesoriów łazienkowych
  • Wysoka jakość stali nierdzewnej, zawiera śruby i kołki do montażu na ścianie
  • Montaż bez wiercenia możliwy również z adapterami Wenko Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc®
  • Produkt ten objęty jest 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych uprawnień gwarancyjnych.


Seria Premium łączy w sobie eleganckie kształty i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii mają wyszukany design i są wykonane z błyszczącej, odpornej na korozję stali nierdzewnej. Duża półka ścienna oferuje dodatkową przestrzeń w łazience i jest idealna do przechowywania środków pielęgnacyjnych itp., które wcześniej nie miały stałego miejsca w łazience.

W zestawie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie. Ponadto system Premium oferuje trzy dodatkowe możliwości montażu jako alternatywę - bez konieczności wiercenia. Te pasujące przystawki są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia przystawek nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system ssania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i niezawodne mocowanie akcesoriów oraz pewne trzymanie się na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system klejenia o wyjątkowo silnej przyczepności na wszystkich gładkich powierzchniach.
Opcja 3: adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo silną przyczepnością na wszystkich odpowiednich powierzchniach, np. na płytkach ceramicznych, kamieniu naturalnym, szkle, betonie, metalu, drewnie i wielu tworzywach sztucznych. System montażowy łatwo przylega również do szorstkich i lekko nierównych powierzchni.

Ten produkt jest objęty 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal nierdzewna
Kolor: błyszczący
Wymiary dł/szer/wys: 24 cm x 10 cm x 13,5 cm
Waga netto: 306 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Półki ścienne
Półki
Premium - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Półki ścienne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Półka
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 10
Długość cm: 24
Wysokość cm: 14
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: