BEZ WIERCENIA Premium - uchwyt na papier toaletowy, metaliczny błyszczący

Kod: Z22789100
Promocja
zł189 –14 % zł161 zł133,06 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
30.5.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości błyszcząca stal nierdzewna. Wraz z wkrętami, kołkami i osłonami wkrętów. Można też mocować bez wiercenia: za pomocą adapterów Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® lub Power-Loc®.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Praktyczny uchwyt na papier toaletowy, idealny do łazienki i toalety dla gości
  • Wysokiej jakości stal nierdzewna i 10 lat gwarancji producenta
  • Z pokrywą chroniącą papier toaletowy, wymiary (szer. x wys. x gł.): 12. 5 x 9 x 13 cm
  • Zawiera śruby i kołki do montażu na ścianie, mocowanie jest możliwe bez wiercenia przy użyciu adapterów WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® i Power-Loc®
  • Produkt ten jest objęty 10-letnią gwarancją od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Gwarancja nie ogranicza więc Państwa prawnych uprawnień gwarancyjnych.


Seria Premium łączy w sobie eleganckie kształty i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii mają szlachetne wzornictwo i są wykonane z błyszczącej, odpornej na korozję stali nierdzewnej.
Praktyczny uchwyt na papier toaletowy ma ochronny, zamknięty kształt. Papier toaletowy po prostu wisi na haku i jest gotowy do użycia w razie potrzeby.

W zestawie znajdują się śruby i kołki do montażu na ścianie. Ponadto system Premium oferuje 3 dodatkowe możliwości montażu jako alternatywę - bez konieczności wiercenia. Następujące pasujące adaptery są dostępne oddzielnie:

Opcja 1: Adapter Vacuum-Loc® (numer produktu: 20643100)
Nowa technologia montażu nazywa się Vacuum-Loc®! Unikalny system zasysania próżniowego umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów oraz pewne osadzenie na wszystkich nieprzepuszczalnych i nierównych powierzchniach.
Opcja 2: Adapter Turbo-Loc® (numer produktu: 20646100)
Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to specjalny system podkładek samoprzylepnych o wyjątkowo mocnej przyczepności do wszystkich gładkich powierzchni.
Opcja 3: Adapter Power-Loc® (numer produktu: 20645100)
System klejów komorowych Power-Loc® charakteryzuje się wyjątkowo mocnym trzymaniem na wszystkich odpowiednich powierzchniach, takich jak płytki, kamień naturalny, szkło, beton, metal, drewno i wiele tworzyw sztucznych. System montażowy przylega mocno i bezproblemowo nawet na szorstkich i lekko nierównych powierzchniach.

Ten produkt jest objęty 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal nierdzewna
Kolor: błyszczący
Wymiary dł/szer/wys: 12,5 cm x 9 cm x 13 cm
Waga netto: 320 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Uchwyty na akcesoria
Uchwyty
Premium - wybierz adapter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Uchwyty na akcesoria
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Dozownik do papieru toaletowego
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 9
Długość cm: 13
Wysokość cm: 13
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: BEZ WIERCENIA - wybierz swój system mocowania
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: