PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA TurboLoc CLIPPSY - narożny uchwyt na szampon, metal błyszczący

Kod: Z22351100
zł229 zł189,26 bez VAT
W magazynie (5 szt)
Możemy doręczyć do:
26.7.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości stal nierdzewna. Opatentowany system zatrzasków zapewnia bezpieczne przechowywanie szamponów i żeli pod prysznic. Pasuje do wszystkich popularnych rozmiarów butelek. Wystarczy odwrócić do połowy napełnione butelki dnem do góry i zacisnąć! Usunąć folię ochronną i nałożyć. Szybki i łatwy montaż bez narzędzi i wiercenia dzięki technologii klejenia Turbo-Loc®. Można je również zamocować za pomocą dołączonych śrub i kołków.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • System montażu ściennego Turbo-Loc® - posiada specjalną warstwę samoprzylepną dla szybkiego i łatwego montażu bez wkręcania śrub lub wiercenia
  • Bardzo mocno trzyma się wszystkich gładkich powierzchni
  • Można go usunąć bez pozostawiania śladów
  • Wykonany ze stali nierdzewnej
  • Butelki stoją do góry nogami, na 2 butelki
  • Ten produkt jest objęty 5-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Tym samym gwarancja nie ogranicza Państwa prawnych praw gwarancyjnych.


Uchwyt na szampon Turbo-Loc® to doskonały nowy produkt dla tych, którzy często zmagają się z szamponem. Zapewnia dekoracyjne miejsce dla dwóch butelek i wymaga bardzo mało miejsca.

Uchwyt na szampon Turbo-Loc® jest szybki i łatwy w montażu i przekonuje swoim wyjątkowym kształtem: zwykłe butelki z szamponem można po prostu przechowywać dnem do góry, dzięki czemu można je całkowicie opróżnić. Koniec z denerwującym drżeniem podczas kąpieli pod prysznicem! Opatentowany klips łatwo i pewnie utrzymuje wszystkie butelki w atrakcyjnym uchwycie.

Wysokiej jakości uchwyt na szampon wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada pięcioletnią gwarancję.

Montaż jest bardzo prosty. Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to system klejowy o wyjątkowo silnej przyczepności do wszystkich gładkich powierzchni. Wystarczy odkleić tylną stronę taśmy samoprzylepnej, zamocować uchwyt w żądanym miejscu i docisnąć. Następnie wystarczy powiesić go na akcesorium. Klej można ponownie usunąć bez pozostawiania śladów. Dzięki specjalnemu systemowi podkładek samoprzylepnych haki montażowe można trwale poddać sile rozciągającej do 40 kg każdy.

Alternatywnie półkę prysznicową można przymocować na stałe za pomocą dołączonych śrub i kołków.

Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją, która rozpoczyna się od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i wykonawcze, które wpływają na funkcjonowanie. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: stal nierdzewna
Kolor: błyszczący
Wymiary dł/szer/wys: 20 cm x 18 cm x 13,5 cm
Waga netto: 553 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Uchwyty na akcesoria
Uchwyty
TurboLoc - najłatwiejsze mocowanie

Parametry dodatkowe

Kategoria: Uchwyty na akcesoria
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Półka
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 18
Długość cm: 20
Wysokość cm: 14
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: Bez wiercenia - bardzo mocna powierzchnia samoprzylepna
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: