BEZ WIERCENIA TURBOLoc OREA MATT - Dozownik do mydła, matowy

Kod: Z24274100
zł209 zł172,73 bez VAT
W magazynie (5 szt)
Możemy doręczyć do:
23.4.2024
Możliwości transportowe
Elegancki dozownik do mydła w matowym wykończeniu. Bezpieczne mocowanie dzięki technologii klejenia Turbo-Loc®. Szybki i łatwy montaż bez narzędzi i wiercenia. W każdej chwili można je zdjąć i ponownie zamocować.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • FUNKCJONALNOŚĆ - praktyczny dozownik mydła w pełni matowym wykończeniu z doskonałą przyczepnością do wszystkich powierzchni.
  • BEZPIECZEŃSTWO - system montażu ściennego TurboLoc® - specjalny podkład samoprzylepny umożliwiający łatwy montaż bez konieczności wkręcania lub wiercenia.
  • HIGIENA - mycie rąk jest podstawową higieniczną koniecznością.
  • MONTAŻ - doskonale przylega dzięki sprytnemu systemowi klejenia Turbo-Loc ®.
  • WYGLĄD - połączenie matowego szkła i matowej stali nierdzewnej nadaje się uniwersalnie do wszystkich typów łazienek.

Sprytny system montażu ściennego Turbo-Loc® firmy WENKO oferuje dekoracyjne akcesoria łazienkowe i półki, które po prostu mocuje się do ściany - bez wkręcania, wiercenia czy kołków.

Montaż jest bardzo łatwy. Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to system podkładek samoprzylepnych o wyjątkowo silnej przyczepności do wszystkich gładkich powierzchni. Wystarczy odkleić tylną stronę podkładki samoprzylepnej, zamocować uchwyt w wybranym miejscu i docisnąć. Klej można ponownie usunąć bez pozostawiania śladów. Akcesoria łazienkowe mocowane za pomocą powyższego systemu można trwale obciążyć.

Dodaj nowy styl życia do swojego domu dzięki wysokiej jakości akcesoriom łazienkowym z serii Orea. Od tej pory Państwa łazienka i toaleta dla gości będą nowoczesne i pozbawione bałaganu. Stylowe pomoce łazienkowe łączą w sobie funkcjonalność i jakość.

Seria łazienkowa składa się z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która nie tylko wygląda szlachetnie, ale jest również w 100% odporna na korozję. Matowe wykończenie jest właśnie odpowiednim, eleganckim dodatkiem do łazienki.

Praktyczny dozownik mydła Orea może być indywidualnie napełniony około 200 ml mydła w płynie lub innego produktu w płynie. Żądana ilość mydła lub detergentu jest dozowana poprzez delikatne naciśnięcie przycisku dozowania. Zdejmowany dozownik jest wykonany ze szkła z satynowym wykończeniem.

Piękny dozownik do mydła może być również używany w kuchni. Wystarczy napełnić go detergentem i pozbyć się nieestetycznych plastikowych butelek.

Ten produkt posiada gwarancję producenta na dziesięć lat. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub normalnym zużyciem są wykluczone.

Materiał: stal nierdzewna, szkło.

Wymiary dł./szer./wys.: 10 cm x 16,5 cm x 10,5 cm

Waga: 341 g

Ten produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Dozowniki mydła
Dozowniki
TurboLoc - najłatwiejsze mocowanie

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dozowniki mydła
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Dozownik do mydła
Kolor: metalowy
Szerokość cm: 17
Długość cm: 10
Wysokość cm: 11
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: Bez wiercenia - bardzo mocna powierzchnia samoprzylepna
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: