BEZ WIERCENIA TurboLoc OREA MATT - uchwyt na papier WC, matowy

Kod: Z24278100
Promocja
zł209 –14 % zł178 zł147,11 bez VAT
Wyprzedane
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…
Elegancki uchwyt na papier toaletowy z wysokiej jakości matowej stali nierdzewnej z pokrywą. Bezpieczne mocowanie dzięki technologii klejenia Turbo-Loc®. Szybki i łatwy montaż bez narzędzi i wiercenia. W każdej chwili można je zdjąć i ponownie zamocować.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • FUNKCJONALNOŚĆ - uchwyt ścienny wykonany z wysokiej jakości stali matowej o doskonałej przyczepności do wszystkich powierzchni.
  • BEZPIECZEŃSTWO - system montażu ściennego Turbo-Loc® - specjalny podkład samoprzylepny umożliwiający łatwy montaż bez konieczności przykręcania lub wiercenia.
  • HIGIENA - łatwa konserwacja i czyszczenie.
  • MONTAŻ - doskonale trzyma się dzięki sprytnemu systemowi klejenia Turbo-Loc®.
  • WYGLĄD - stylowy uchwyt na papier toaletowy elegancko wyposaży Państwa łazienkę lub toaletę.

Sprytny system montażu ściennego Turbo-Loc® firmy WENKO oferuje dekoracyjne akcesoria łazienkowe i półki, które po prostu mocuje się do ściany - bez wkręcania, wiercenia czy kołków.

Montaż jest bardzo łatwy. Uchwyt ścienny Turbo-Loc® to system podkładek samoprzylepnych o wyjątkowo silnej przyczepności do wszystkich gładkich powierzchni. Wystarczy odkleić tylną stronę podkładki samoprzylepnej, zamocować uchwyt w wybranym miejscu i docisnąć. Klej można ponownie usunąć bez pozostawiania śladów. Akcesoria łazienkowe mocowane za pomocą powyższego systemu mogą być trwale obciążone.

Dodaj nowy styl życia do swojego domu dzięki wysokiej jakości akcesoriom łazienkowym z serii Orea. Od tej pory Państwa łazienka i toaleta dla gości będą nowoczesne i pozbawione bałaganu. Stylowe pomoce łazienkowe łączą w sobie funkcjonalność i jakość.

Seria łazienkowa składa się z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która nie tylko wygląda szlachetnie, ale jest również w 100% odporna na korozję. Matowe wykończenie jest odpowiednim, eleganckim dodatkiem do łazienki.

Uchwyt na papier toaletowy Orea jest zawsze w zasięgu ręki. Papier toaletowy wsuwa się na uchwyt i jest gotowy do użycia w razie potrzeby. Uchwyt na papier toaletowy ma poręczną pokrywę, która chroni go przed kurzem. Piękne matowe wykończenie stanie się miłym akcentem w Państwa łazience. Dostępnych jest wiele innych produktów, które są kompatybilne z tym akcesorium z serii Turbo-Loc® Oreo firmy WENKO.

Ten produkt jest objęty gwarancją producenta przez dziesięć lat. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub normalnym zużyciem.

Materiał: stal nierdzewna.

Wymiary dł./szer./wys.: 14 cm x 12,5 cm x 7 cm

Waga: 288 g

Ten produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Uchwyty na akcesoria
Uchwyty
TurboLoc - najłatwiejsze mocowanie

Parametry dodatkowe

Kategoria: Uchwyty na akcesoria
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Dozownik do papieru toaletowego
Kolor: metalowy
Szerokość cm: 13
Długość cm: 14
Wysokość cm: 7
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: Bez wiercenia - bardzo mocna powierzchnia samoprzylepna
Gwarancja: 2 lata
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: