PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA VacuumLoc CAPRI - Uchwyt na papier toaletowy, metal błyszczący

Kod: Z22322100
zł249 zł205,79 bez VAT
W magazynie (1 szt)
Możemy doręczyć do:
31.7.2024
Możliwości transportowe
Wysokiej jakości chromowany cynk. Mocno przylega do szczelnych, płaskich i lekko nierównych powierzchni. Unikalny system próżniowy umożliwiający mocowanie bez wiercenia i narzędzi. Możliwość zmiany położenia i usunięcia bez pozostawiania śladów. Może być również mocowany za pomocą systemu klejowego Power-Loc® (dostępny osobno) lub za pomocą dołączonych śrub i kołków.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Vacuum-Loc® - przyczepność bez wiercenia
  • Możliwość wielokrotnego przekładania
  • Możliwość usunięcia bez pozostawiania śladów
  • System zasysania składający się z Loców i pompy, wyjątkowo silna przyczepność
  • Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, licząc od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Tym samym gwarancja nie ogranicza Państwa prawnych praw gwarancyjnych.


Uchwyt na papier toaletowy Vacuum-Loc® Capri składa się z wysokiej jakości, wytrzymałego odlewu cynkowego, który jest chromowany i odporny na korozję. Rolki toaletowe po prostu nasuwa się na uchwyt.

Uchwyt na rolkę papieru toaletowego Capri przekonuje wszechstronnymi możliwościami montażu. Można go przykręcić na stałe do ściany (śruby i kołki w zestawie) lub zamontować za pomocą samoprzylepnego systemu montażowego Power-Loc® (dostępny osobno). Trzecią możliwością jest montaż za pomocą dołączonego systemu Vacuum-Loc®.
Ten unikalny system pozwala na szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów do wszystkich nieprzepuszczalnych i lekko nierównych powierzchni. Nowy system Vacuum-Loc® składa się z pompki i zamków montażowych; nie trzeba wiercić ani wkręcać śrub, nie są też potrzebne żadne przyssawki.

System Vacuum-Loc® jest tak łatwy w montażu, że zajmuje tylko kilka kroków.
Krok 1: Czyszczenie powierzchni
Krok 2: Mocowanie adaptera próżniowego
Krok 3: Tworzenie próżni
Krok 4: Możliwość natychmiastowego załadunku

Vacuum Locs można w każdej chwili przenieść i usunąć bez pozostawiania śladów.
System Vacuum-Loc® jest chroniony patentem europejskim i zapewnia bezpieczne dopasowanie. Każdy zamek montażowy może być trwale poddany sile rozciągającej do 33 kg. Opisuje to przyłożoną siłę, która ciągnie za uchwyt mocujący w kierunku poziomym, w stronę generatora siły.

Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, która rozpoczyna się w dniu zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem. Niniejsza gwarancja nie ogranicza Państwa ustawowych praw gwarancyjnych. W przypadku roszczeń gwarancyjnych prosimy o przesłanie produktu bezpłatnie i odpowiednio zapakowanego na następujący adres wraz z odpowiednim dowodem zakupu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiał: odlew cynkowy
Kolor: cynk: Wymiary dł/szer/wys: 16 cm x 6 cm x 7 cm
Waga netto: 339 gTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Uchwyty na akcesoria
Uchwyty
VacuumLoc - nowoczesne mocowanie próżniowe

Parametry dodatkowe

Kategoria: Uchwyty na akcesoria
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Uchwyt na papier toaletowy
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 6
Długość cm: 16
Wysokość cm: 7
Materiał: Metal
Montaż: Bez wiercenia - opatentowana bardzo mocna przyssawka
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: