BEZ WIERCENIA VacuumLoc QUADRO - Dozownik do mydła, przezroczysty

Kod: Z22681100
zł179 zł147,93 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
23.4.2024
Możliwości transportowe
Elegancki dozownik do mydła z futurystycznymi elementami wykonany jest z błyszczącej stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Przezroczystą miskę można zdjąć. Doskonale przylega do wielu rodzajów powierzchni. Unikalny system próżniowy umożliwiający mocowanie bez wiercenia.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • FUNKCJONALNOŚĆ - praktyczny i wysokiej jakości dozownik do mydła w pięknej oprawie.
  • BEZPIECZEŃSTWO - wyjątkowo mocne trzymanie na wszystkich powierzchniach nośnych, nawet tych lekko nierównych.
  • HIGIENA - łatwa konserwacja i czyszczenie.
  • MONTAŻ - unikalny system zasysania Vacuum-Loc® umożliwiający szybkie, łatwe i pewne mocowanie.
  • GWARANCJA - gwarancja producenta na 5 lat.

Akcesoria łazienkowe z serii Vacuum-Loc® Quadro przekonują użytkowników swoją funkcjonalnością dzięki łatwemu mocowaniu, kanciastemu wzornictwu i błyszczącemu materiałowi ze stali nierdzewnej. Są to najbardziej odpowiednie produkty do pomieszczeń mokrych w łazienkach.

Gama Vacuum-Loc® Quadro łączy w sobie futurystyczne, eleganckie kształty i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii przekonują nie tylko łatwością mocowania, ale także kanciastym wzornictwem i błyszczącym materiałem ze stali nierdzewnej. Dlatego optymalnie nadają się do pomieszczeń wilgotnych.

Wysokiej jakości mydelniczka Quadro jest dekoracyjnym dodatkiem do łazienki, toalety dla gości i kuchni. Atrakcyjna miseczka zatrzymuje cały płyn i sprawia, że mydło jest schludnie przechowywane i łatwo dostępne. Wyjmowana przezroczysta misa wykonana jest z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego i jest łatwa w czyszczeniu.

Wszystkie akcesoria łazienkowe z serii Quadro są nie tylko objęte pięcioletnią gwarancją, ale również posiadają innowacyjny system Vacuum-Loc® Ten unikalny system pozwala na szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów do wszystkich nieprzepuszczalnych i lekko nierównych powierzchni. Nowy system Vacuum-Loc® składa się z pompki i zamków montażowych, dzięki czemu nie trzeba wiercić ani wkręcać śrub, ani nie ma przyssawek. Instalacja systemu Vacuum-Loc® jest prosta dzięki małej pompce. Poprzez odsysanie powietrza za pomocą dołączonej pompki powstaje próżnia, a adaptery mogą być natychmiast załadowane akcesoriami.

Adaptery próżniowe Vacuum-Loc® można przekładać lub zdejmować bez pozostawiania śladów. System Vacuum-Loc® jest chroniony patentem europejskim i gwarantuje pewne zamocowanie produktu. Każdy element montażowy Loc może być trwale poddany sile rozciągającej do 33 kg.

Produkt ten objęty jest pięcioletnią gwarancją licząc od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem.

Materiał: stal nierdzewna. Obudowa: tworzywo sztuczne (ABS).

Kolor: błyszczący.

Wymiary dł./szer.: 12 cm x 6,5 cm x 12 cm

Waga: 301 g


Ten produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Mydelniczki
Mydelniczki
VacuumLoc - nowoczesne mocowanie próżniowe

Parametry dodatkowe

Kategoria: Mydelniczki
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Mydelniczka
Kolor: biały
Szerokość cm: 7
Długość cm: 12
Wysokość cm: 12
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: Bez wiercenia - opatentowana bardzo mocna przyssawka
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: