PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA VacuumLoc QUADRO - Półka ścienna z haczykami, metal błyszczący

Kod: Z22694100
zł349 zł288,43 bez VAT
W magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
31.7.2024
Możliwości transportowe
Praktyczna kwadratowa półka z wieszakami z błyszczącej stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Doskonale przylega do wielu rodzajów powierzchni. Unikalny system próżniowy umożliwiający mocowanie bez wiercenia.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • FUNKCJONALNOŚĆ - praktyczna wyjmowana półka z przezroczystego materiału z dodatkowymi wieszakami.
  • BEZPIECZEŃSTWO - wyjątkowo silne mocowanie na wszystkich powierzchniach nośnych, nawet na lekko nierównych fakturach.
  • HIGIENA - łatwa konserwacja i czyszczenie.
  • MONTAŻ - unikalny system zasysania Vacuum-Loc® dla szybkiego, łatwego i bezpiecznego mocowania.
  • GWARANCJA - gwarancja producenta na 5 lat.

Seria Vacuum-Loc® Quadro łączy w sobie futurystyczne, eleganckie kształty i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii przekonują nie tylko łatwością mocowania, ale także kanciastym wzornictwem i błyszczącym materiałem ze stali nierdzewnej. Dlatego optymalnie nadają się do pomieszczeń wilgotnych.

Oszczędzająca miejsce półka ścienna z serii Vacuum-Loc® Quadro tworzy dodatkową przestrzeń do przechowywania w łazience. Wszystkie produkty do pielęgnacji i akcesoria łazienkowe zyskują w ten sposób przejrzyste miejsce, w którym są zawsze pod ręką. Zdejmowana, przezroczysta półka z tworzywa sztucznego jest bardzo łatwa do czyszczenia.

Mokre golarki lub ręczniki i flanelki, są zawsze pod ręką, dzięki dwóm zintegrowanym haczykom.

Wszystkie akcesoria łazienkowe z serii Quadro mają nie tylko pięcioletnią gwarancję, ale są również wyposażone w innowacyjny system Vacuum-Loc®! Ten unikalny system pozwala na szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów do wszystkich nieprzepuszczalnych i lekko nierównych powierzchni. Nowy system Vacuum-Loc® składa się z pompy i zamków montażowych, dzięki czemu nie trzeba wiercić ani wkręcać śrub, nie ma też przyssawek. Instalacja systemu Vacuum-Loc® jest prosta dzięki małej pompce. Poprzez odsysanie powietrza za pomocą dołączonej pompki powstaje próżnia, a adaptery można natychmiast załadować akcesoriami.

Z systemem Vacuum-Loc® można zapomnieć o obawach, że coś spadnie ze ściany - to nowa innowacja na rynku. Nowy system Vacuum-Loc® przekonuje w całej rozciągłości i został nagrodzony przez magazyn DIY jako Produkt Roku 2013/2014 (Źródło: diy Fachmagazin 5/2014 P.24 - Dähne Verlag GmbH lub na stronie www.diyonline.de). Oprócz nagrody "Produkt Roku", Vacuum-Loc® został niedawno oceniony w teście jako "EXCELLENT". Magazyn dla majsterkowiczów "Selbst ist der Mann" przetestował nasze Vacuum-Loc®. Innowacyjny system montażowy i jego niezawodne, niewymagające wiercenia mocowanie, okazały się przekonujące i otrzymały najwyższą możliwą ocenę. (Źródło: Selbst ist der Mann - wydanie z lipca 2014 - strona 42 lub na www.selbst.de)

Adaptery Vacuum-Loc® można przekładać lub zdejmować bez pozostawiania śladów. System Vacuum-Loc® jest chroniony patentem europejskim i gwarantuje pewne zamocowanie produktu. Każdy element montażowy Loc może być trwale poddany sile rozciągającej do 33 kg.

Produkt ten objęty jest pięcioletnią gwarancją od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem.

Ten produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Haki ścienne
Półki
VacuumLoc - nowoczesne mocowanie próżniowe

Parametry dodatkowe

Kategoria: Haki ścienne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Półka
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 15
Długość cm: 26
Wysokość cm: 14
Materiał: Plastik, Stal nierdzewna
Montaż: Bez wiercenia - opatentowana bardzo mocna przyssawka
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: