PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEZ WIERCENIA VacuumLoc QUADRO - Wieszak na ręczniki, stal nierdzewna

Kod: Z22689100
zł189 zł156,20 bez VAT
W magazynie (5 szt)
Możemy doręczyć do:
31.7.2024
Możliwości transportowe
Futurystyczny kwadratowy uchwyt na ręcznik wykonany z błyszczącej stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Doskonale przylega do wielu rodzajów powierzchni. Unikalny system próżniowy umożliwiający mocowanie bez wiercenia.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • FUNKCJONALNOŚĆ - funkcjonalny uchwyt ścienny w pięknym wzornictwie.
  • BEZPIECZEŃSTWO - wyjątkowo silne mocowanie na wszystkich powierzchniach nośnych, nawet lekko nierównych.
  • HIGIENA - łatwa konserwacja i czyszczenie.
  • MONTAŻ - unikalny system zasysania Vacuum-Loc® umożliwiający szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie.
  • GWARANCJA - gwarancja producenta na 5 lat.
Seria Vacuum-Loc® Quadro to zabawne połączenie futurystycznego i eleganckiego wzornictwa z jakością Premium. Akcesoria łazienkowe z tej serii przekonują nie tylko łatwością mocowania, ale także kanciastym wzornictwem i błyszczącym materiałem ze stali nierdzewnej. Dlatego optymalnie nadają się do pomieszczeń wilgotnych.


Wszystkie akcesoria łazienkowe z serii Quadro są nie tylko objęte pięcioletnią gwarancją, ale także wyposażone w innowacyjny system Vacuum-Loc® Ten unikalny system umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie akcesoriów do wszystkich nieprzepuszczalnych i lekko nierównych powierzchni. Nowy system Vacuum-Loc® składa się z pompki i zamków montażowych, dzięki czemu nie trzeba wiercić ani wkręcać śrub, nie ma także przyssawek. Instalacja systemu Vacuum-Loc® jest prosta dzięki małej pompce. Poprzez odsysanie powietrza za pomocą dołączonej pompki powstaje próżnia, a adaptery mogą być natychmiast załadowane akcesoriami.

Adaptery próżniowe Vacuum-Loc® można przekładać lub zdejmować bez pozostawiania śladów. System Vacuum-Loc® jest chroniony patentem europejskim i gwarantuje pewne zamocowanie produktu. Każdy element montażowy Loc może być trwale poddany sile rozciągającej do 33 kg.

Produkt ten objęty jest pięcioletnią gwarancją od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie wady materiałowe i produkcyjne, które wpływają na pogorszenie funkcjonowania. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwą obsługą lub normalnym zużyciem.

Gama Vacuum-Loc® Quadro łączy w sobie futurystyczną, elegancje kształtu i wysoką jakość. Akcesoria łazienkowe z tej serii przekonują nie tylko łatwym mocowaniem, ale także kanciastym wzornictwem i błyszczącym materiałem ze stali nierdzewnej. Dlatego optymalnie nadają się do pomieszczeń wilgotnych.

Elegancki prostokątny wieszak na ręczniki Quadro jest elastyczny i wszechstronny. Pierścień jest idealny do zawieszenia ręczników i utrzymuje je w zasięgu ręki w dekoracyjny sposób.

Materiał: stal nierdzewna. Zamek: tworzywo sztuczne (ABS).

Kolor: błyszczący chrom.

Wymiary: 18,5 cm x 14 cm x 3,5 cm

Waga: 272 g
Ten produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Szyny na ręczniki
Wieszaki
VacuumLoc - nowoczesne mocowanie próżniowe

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szyny na ręczniki
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Stojak na ręczniki
Kolor: Nie określono
Szerokość cm: 14
Długość cm: 19
Wysokość cm: 4
Materiał: Stal nierdzewna
Montaż: Bez wiercenia - opatentowana bardzo mocna przyssawka
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: