Na kolorowy początek roku szkolnego

Wrzesień to czas wielkich zmian. Słoneczne letnie dni powoli odchodzą w zapomnienie, a kolejne wielkie wakacje dopiero w przyszłym roku. Rozpocznij nowy rok szkolny z naszymi dywanikami.


Dywaniki dla dzieci GRUND

zadbają o to, by kolejne chłodniejsze miesiące spędzić w dobrym samopoczuciu. Są one pełne jasnych kolorów oraz zabawnych i popularnych motywów. Rozjaśnią i ocieplą pokoje Twoich maluchów. Zaraz po przebudzeniu, nieznośny dźwięk budzika odejdzie w niepamięć gdy ich bose stopy spotkają się z miękkością i ciepłem naszych dywaników.

ČERVENÝ VLÁČEK_80_ b4266-043001184_8590507900030_MAIN_2

Dywaniki dla dzieci GRUND

zostały zaprojektowane i storzone z myślą o dzieciach. Dla najmłodszych lub przedszkolaków mamy dywaniki, które działają w oparciu o podstawowe kolory i proste motywy. Starsze dzieci mogą odkrywać razem z nimi różne planety, magiczne postacie czy królestwa zwierząt.

deti

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Każdy rodzic wie, że utrzymanie dziecka w spokoju to nadludzki wyczyn. Po co chodzić, skoro można biegać? Po co siedzieć, skoro można się obijać? Po co stać, skoro można tańczyć? Dywaniki GRUND potrafią nadążyć za dziećmi. Dla bezpieczeństwa i pewności Twoich dzieci wyposażyliśmy je w warstwę antypoślizgową, która utrzymuje dywanik na miejscu. 

Dzieci wiedzą, co jest dobre 

Ekologia jest bardzo ważna dla dzisiejszych dzieci. Lubią pomagać w dbaniu o naszą planetę, ponieważ są bardzo świadomi tego, że to nasz dom. Dwaniki GRUND nie muszą przemierzać pół świata, aby trafić do Twojego domu. Produkujemy je dla Was u podnóża Karkonoszy. Wybieramy między innymi przyjazne środowisku źródła energii, a ekologia jest mocno zakorzeniona w naszej kulturze korporacyjnej. Oprócz miękkiego komfortu, nasze dywaniki dadzą Ci ciepłe poczucie, że robisz coś dobrego dla ziemi.