PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

Rozpal grilla!

Wraz z początkiem sezonu wakacyjnego rozpoczyna się sezon grillowy. Z rusztów unosi się zapach soczystych steków, kiełbasek, kukurydzy i innych sezonowych warzyw, sery topią się pod folią a ziemniaki miękną. Stół jest już nakryty chrupiącymi wypiekami, sałatkami, dipami i pysznymi sosami. Ogród jest pełen gości. Wszyscy cieszą się dobrym posiłkiem i pragną, aby wieczór nigdy się nie skończył.

Z naszą niewielką pomocą nie muszą tego robić. Oprócz wspaniałych smakołyków, w tym roku możesz przygotować dla swoich gości praktyczne maty do siedzenia. Są one miękkie, wygodne, a dzięki antypoślizgowej warstwie doskonale izolują od zimnego podłoża. Goście mogą kontynuować przyjemne rozmowy, ponieważ w miarę upływu wieczoru ciepło nie będzie już ograniczać się do osób stojących przy grillu.

dovnitr-ven_21052024

Tylko co wybrać?

Zastanawiasz się, który dywan z naszej oferty nadaje się na zewnątrz? Odpowiedź jest prosta: wszystkie. Każdy z nich można z łatwością prać i suszyć. Aby pomóc Ci zachować styl, przygotowaliśmy wybór dywanów, które idealnie nadają się do grillowania.

Niezbędne okręgi

grilovani_03072024_1

Na DANCING SKY lub czerwonym AUM prowadzenie rozmów innych niż harmonijne jest chyba niemożliwe. Możesz sam zająć okrągłe dywany w żywych kolorach lub zaprosić kogoś bliskiego, by do ciebie dołączył.

Regularna rozrywka

grilovani_03072024_2

Zaproś ROMAN do grona swoich gości. Dywanik o regularnym kształcie z niskim włosiem jest dostępny między innymi w odcieniu rozżarzonych węgli. Prostokątny dywan HILLS jest również dostępny w rozmiarze 70 x 120 cm, który jest w sam raz dla dwóch osób. Jeśli spodoba Ci się ktoś na przyjęciu przy grillu, jak myślisz, co powie, gdy zaprosisz go w "góry" tego samego wieczoru?

Każde spotkanie jest czymś wyjątkowym

grilovani_03072024_3

Grillowanie rządzi się swoimi prawami. Nie musi tak być w przypadku dywanów. Na nieregularnym KARIM 21 możesz wybierać między zimnymi a ciepłymi odcieniami. Na obu z pewnością nie zmarzniesz. Rubinowy dywan MELANGE jest niezawodny jeżeli chodzi o stworzenie przyjemnej atmosfery. Zaokrąglonym rogom towarzyszy tak wysokie runo, że aż przyjemnie się w nim zagłębić.

Więcej znaczy więcej

Dywaniki GRUND w elegancki sposób rozwiązują problem, gdzie umieścić wszystkich przyjaciół i znajomych, których chcesz zaprosić na grilla. Z niewielką pomocą tych dywaników Twoi goście spędzą niezapomniany letni wieczór.