DYWANIKI PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Nie ma wątpliwości, że myślimy i działamy ekologicznie. Naszym niekwestionowanym wycięzcą jest dywanik poliestrowy GRUND, który ma najmniejszy wpływ na środowisko w porównaniu do swoich światowych konkurentów.

Czy wiesz, że oferujemy dywaniki, które w znacznie mniejszym stopniu wpływają na środowisko? Każdy z nich jest na swój sposób ekologiczny - pozwólmy zabłysnąć naszym gwiazdom.

den-zivotniho-prostredi_02

KRÓL RECYKLINGU

Dywanik CONCORDIA jest wykonany w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu. Od dawna zastanawialiśmy się nad ideą recyklingu. Produkcja dywanów, zwłaszcza tych o nieregularnych kształtach, generuje odpady. Naszym wielkim pragnieniem było opracowanie procesu, dzięki któremu moglibyśmy przywrócić do produkcji ten wysokiej jakości i wciąż nadający się do przetworzenia materiał. Rezultatem tego pragnienia i wielkiego wysiłku jest dywanik CONCORDIA. "Cordia" oznacza po łacinie "serce". Tak, ten model jest naprawdę bliski naszym sercom.

den-zivotniho-prostredi_03

NASZ BESTSELLER

Model LUXOR regularnie pojawia się w pierwszej piątce naszych najlepiej sprzedających się dywanów. Może to być spowodowane tym, że jest wykonany z bawełny organicznej bez domieszki chemikaliów, a może to za sprawą jego wyjątkowej miękkości, ponadczasowego wyglądu lub dwóch wysokości włosia? Chcemy jednak wierzyć, że nasi klienci go wybierają, ponieważ jest wykonany z ekologicznego materiału.

den-zivotniho-prostredi_04

SZACH-MAT

Bawełna organiczna wraca do gry, tym razem na dywaniku z motywem szachownicy. Jest on popularnym wyborem dla tych, którzy przed byli przyzwyczajeni do ogrzewania stóp po kąpieli lub prysznicu za pomocą ręcznika. Model CHESS z założenia nadaje się do użytku z jednej strony, choć jego odwrotna strona także oferuje doskonały komfort oraz przyjemne wrażenia dotykowe. Niezależnie od tego, którą stronę wybierzesz, będzie to ekologiczny wybór.

den-zivotniho-prostredi_05

NASZ ZWYCIĘZCA - POLIESTER

Jak wspomnieliśmy we wstępie, nasz poliester został uznany za ogólnego zwycięzcę badania skupiającego się na wpływie na środowisko. To także wygrana dla Twojego portfela. Dywany, takie jak FEELING o różnej wysokości runa lub wytłaczany TOUCHME w 10 odcieniach, należą do modeli, za które zapłacisz najmniej. To podwójna porcja argumentów przemawiających za ich wyborem.