EGZOTYCZNY OSMANY LAFFITA

 

Kubańskie słońce i pachnący jaśmin nadały kolekcji dywaników i mat łazienkowych jej charakterystyczny wyraz.

Lubi prowokować. Jego projekty odzwierciedlają naturalną bujność, której nie może zabraknąć ani na wybiegach, ani w łazience. Zabawne i luksusowe projekty mają wspólny mianownik - ich projektant nie boi się wyróżniać z tłumu.

Osmany Laffita jest kubańskim projektantem mody mieszkającym w Czechach. Studiował w prestiżowej Akademii Sztuki San Alejandro w rodzinnej Hawanie. W latach 90. zdobywał doświadczenie w znanych domach mody, takich jak Versace i Kenzo. W 1999 roku rozpoczął karierę jako projektant mody pod własną marką Osmany Laffita Couture.

Moda Osmany Laffita przeznaczona jest dla kobiet poszukujących elegancji, które nie boją się wyróżniać z tłumu i chcą ubierać się kreatywnie. Osmany prezentuje swoje kolekcje w Paryżu, Nowym Jorku i Miami. Prestiżowy magazyn mody Vogue En Español uhonorował go prestiżową nagrodą "Designer's Choice Award".

Każdy, kto kupuje styowe ubrania Osmana Laffito, oczekuje, że będą się one wyróżniać elegancją oraz nutą kubańskiej pikanterii, słońca, szczęścia, radości życia i czegoś ekstra.

Kolekcja Osmany Laffita dla Grund jest inspirowana tym, co widzi wokół siebie: naturą, morzem, muszlami, lasami Czech i kostką Rubika. O kolekcji dla Grund powiedział: "Ci, którzy mnie kochają, pójdą rano do łazienki z moimi dywanikami łazienkowymi Osmany Laffita for GRUND. Ci, którzy mnie nienawidzą, mogą deptać, a nawet skakać po moim imieniu z samego rana".