PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

TARTAS - Dwukomorowy dozownik do mydła i środków dezynfekujących, metal błyszczący

Kod: Z24590100
zł209 zł172,73 bez VAT
W magazynie (5 szt)
Możemy doręczyć do:
31.7.2024
Możliwości transportowe
Idealne do łazienki, prysznica i toalety. W komplecie śruby i kołki oraz dwustronne podkładki samoprzylepne do mocowania bez wiercenia. Dozownik do mydła nadaje się do środków odkażających, mydła w płynie, odżywki do włosów, żelu pod prysznic, szamponu i kremu. Nacisnąć przycisk, aby uzyskać odpowiednią ilość mydła itp. Dozownik nie kapie i można go ponownie napełnić. Przez okienko dozownika można zawsze sprawdzić, ile mydła jest w dozowniku. Łatwe do czyszczenia. Pojemność: 480 ml.

Informacje szczegółowe

DO 24 GODZIN
w ciągu 24 GODZIN
wyślemy Twoje
zamówienie
30 LAT NA RYNKU
30 LAT NA RYNKU
produkujemy wysokiej jakości
dywany
45 DNI NA ZWROT
45 DNI NA ZWROT
na zwrot
bez podania przyczyny

Opis szczegółowy produktu

  • Skuteczna higiena rąk: dozownik naścienny zapewnia niezawodną ochronę dzięki inteligentnej higienie rąk z w oddzielnych komorach, każda o pojemności 480 ml na środki dezynfekcyjne, myjące i pielęgnacyjne. Można na przykład wypełnić jedną komorę środkiem dezynfekującym, a drugą mydłem w płynie. To daje Państwu dwie funkcje w jednym dozowniku
  • Wygodna obsługa. Dozownik środka dezynfekującego nie kapie i nie wymaga baterii. Higieniczny plastik jest łatwy do czyszczenia, a obie komory można łatwo napełnić
  • Wielofunkcyjny: Uniwersalny dozownik jest idealny do Państwa pomieszczeń sanitarnych, czy to w domu w łazience, w toalecie dla gości i w kuchni, czy w biurze. Dozownik mydła można łatwo zamontować na ścianie, w zależności od potrzeb. W zestawie śruby i kołki do montażu na ścianie oraz dwustronna taśma klejąca do mocowania bez wiercenia
  • Zawiera: Tartas Chrome Dozownik na płyn do dezynfekcji i mydło z WENKO wraz z wkrętami, kołkami i dwustronną warstwą samoprzylepną, tworzywo sztuczne, wymiary (szer. x wys. x gł.): 14,5 x 24 x 9 cm: pojemność: 960 ml


Więcej higieny w domu z WENKO - nasze dozowniki na płyn umożliwiają zachowanie ważnej higieny, chroniąc przed rozprzestrzenianiem się wirusów, bakterii i zarazków. Ponieważ zarazki przenoszone są głównie przez ręce, zaleca się regularne mycie i dezynfekcję rąk.

Dozownik do środków dezynfekujących i mydła Tartas Chrome jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i idealnie nadaje się do porcjowania płynów, takich jak środki dezynfekujące, mydło w płynie, odżywka do włosów, żel pod prysznic, szampon i balsam w łazience, pod prysznicem i w toalecie.

Wymagana ilość jest dozowana po prostu przez naciśnięcie przycisku. Obie komory mogą być napełniane oddzielnie do objętości 480 ml każda, tak że na przykład do jednej komory można wlać środek dezynfekujący, a do drugiej mydło. Zapewnia to podwójną funkcję w jednym dozowniku.

Dozownik mydła jest niekapiący, łatwy do czyszczenia, a obie komory o łącznej pojemności 960 ml można łatwo uzupełnić. Pozostałą ilość można w każdej chwili zobaczyć przez okienko.

W zestawie znajdują się śruby, kołki i dwustronna taśma klejąca - do montażu bez wiercenia.

MateriałTen produkt można znaleźć w następujących kategoriach:

Dozowniki mydła

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dozowniki mydła
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Dozownik do mydła
Kolor: błyszczący
Szerokość cm: 24
Długość cm: 15
Wysokość cm: 9
Materiał: Plastik
Montaż: Bez wiercenia - powierzchnia samoprzylepna
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: