AKCESORIA ŁAZIENKOWE - ŁATWA I SZYBKA ZMIANA

Łazienkę remontuje się średnio mniej więcej co 12-15 lat. Zrób teraz mały test: czy masz w swojej szafie ubranie kupione równie dawno temu i nadal chcesz je nosić? Zdecydowana większość ludzi powie, że nie ma czegoś takiego lub jeśli ma, to już tego nie nosi. Ponieważ nasze gusta ewoluują i zmieniają się. Akcesoria łazienkowe to najprostszy sposób na subtelne zmiany w wyglądzie naszej łazienki co kilka lat, bez konieczności wyburzania ścian. Co więcej, taka zmiana będzie nas kosztować tak niewiele, że warto ją przynajmniej rozważyć.

Colani_18_anthrazit


DOZOWNIK MYDŁA

Jeśli nie wiesz, jak często wymieniać akcesoria łazienkowe, pompka dozownika mydła będzie dla Ciebie wskazówką. Nawet na tej najlepszej jakości i poddanej najlepszej obróbce pojawią się oznaki znacznego zużycia po maksymalnie kilku latach. Oczywiście, w większości przypadków pompkę można wymienić. Jednak ten znak ostrzegawczy powinien być impulsem do zmiany.

IMG_1165


Decydując się na wymianę dozownika mydła, warto rozejrzeć się za całą kolekcją nowych akcesoriów łazienkowych. Zyskasz przyjemną transformację całej łazienki, zwłaszcza jeśli gości w niej ponadczasowa armatura oraz płytki. 

PRZEBIERAJ W DYWANACH PRZEZ CAŁY ROK

Nowe akcesoria łazienkowe mogą zainspirować do świeżego spojrzenia na łazienkę. Gdy zbliża się Boże Narodzenie, w większości domów zaczynają pojawiać się typowe świąteczne dekoracje. Światła migoczą w oknach, w salonach pojawiają się szopki bożonarodzeniowe, na drzwiach wiszą wieńce, a pod sufitem jemioła. Dlaczego łazienka, która jest zwykle pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy rano, miałaby zostać pominięta? Przecież zasługujemy na to, by od rana czuć wspaniałego świątecznego ducha.

ICONIC_60x90_b4377-014004126_8590507921905_MAIN23


Dywaniki łazienkowe to łatwy sposób na odświeżenie łazienki w duchu świąt Bożego Narodzenia. Na przykład w Niemczech bardzo często każdemu ważnemu świętu lub porze roku towarzyszy zmiana dywanika. Zielone dywaniki witają wiosnę, kwiatowe wzory lato, delikatne liście jesień, a gwiazda betlejemska wieńczy wszystko na świąteczny koniec roku. Dzięki doborze odpowiednich dywaników możemy również celebrować inne święta, takie jak Wielkanoc, Walentynki czy Halloween.


ZAINSPIRUJ SIĘ

Sprawdź nasze wskazówki jak przeprowadzić tematyczną metamorfozę, która będzie Cię kosztować ułamek ceny nowej łazienki. Inspiracja na nadchodzące lato, Halloween lub Boże Narodzenie – dowiedz się jak delikatnie odmienić swoją łazienkę kilka razy tego roku.