PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

BEŻOWE DYWANIKI DLA SPOKOJU W DOMU

Czy wiesz, że najlepiej sprzedającymi się dywanami w naszym sklepie są te w kolorze beżowym? Beż jest ponadczasowy, neutralny, uniwersalny, ale też bardzo praktyczny. Nie widać na nim zabrudzeń!  Kolor ten rzynosi spokój duszy, a ponieważ łazienka powinna być miejscem relaksu i odprężenia, obecność beżu ma sens.

Beż pasuje do wszystkiego. Pasuje do kamienia i drewna, zarówno w jasnych, jak i kontrastujących, ciemnych wersjach. Beżowe dywaniki można znaleźć w naturalnych łazienkach, ale pasują również do nowoczesnych lub industrialnych stylów. Sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych łazienkach, ponieważ nie zmienia wizualnie przestrzeni. Być może właśnie dlatego ten kolor jest tak popularny.

PIĘKNY I PRAKTYCZNY

bezova_11092023_2

Kolejnym powodem, dla którego tak bardzo kochamy ten kolor, jest niewątpliwie jego praktyczność. Podczas gdy na bieli lub czerni widać wszystko, beż może ukryć naprawdę wiele, co jest zaletą w łazience. Gdy po jakimś czasie zdecydujesz, że nadszedł czas prania, beżowe dywaniki możesz łatwo wyprać, podobnie jak pozostałe z naszej oferty. Są równie szybkoschnące, a suszenie w suszarce bębnowej jeszcze bardziej przyspieszy cały proces.

CIEPŁE JAK OWCZE FUTERKO

bezova_11092023_3

Nazwa tego koloru pochodzi od francuskiego słowa "beige", które pierwotnie odnosiło się do owczej wełny. Mieszanka szarości z żółtymi i brązowymi odcieniami naprawdę oddaje puszyste owieczki. Beż jest jednym z najcieplejszych odcieni. Kolor ten w połączniu z miękkością, gładkością i ciepłem każdego dywanu GRUND, sprawia, że dom staje się jeszcze bardziej przytulny. Beż to również kolor spokoju, pogody ducha i relaksu. A tego właśnie potrzebujemy w naszych domach, prawda?

GŁADKI CZY Z MOTYWEM?

bezova_11092023_4

Oferujemy wysokiej jakości dywaniki zarówno w jednolitych kolorach, jak i z różnymi motywami. Beż pięknie komponuje się z brązem, bielą, czernią, ale równie ciekawe połączenie tworzy z żywą czerwienią czy żółcią. 

Jak myślisz, który beżowy dywan jest zdecydowanym zwycięzcą? Tak, to MELANGE w odcieniu beżu oraz szampanowym.