POWRÓT DO NORMALNOŚCI

Podczas gdy pod koniec sezonu wakacyjnego wszędzie widnieje hasło "Powrót do szkoły", my chcemy oznajmić światu, że... wracamy do normalności! Wakacje to dla rodziców zupełnie inna bajka niż dla dzieci. W końcu opracowanie dwumiesięcznego programu pełnego atrakcji i wspólnego spędzania czasu, połączonego z pracą, jest nie lada wyczynem. Dlatego w tym roku postanowiliśmy nagrodzić rodziców rabatem 20% na wszystkie produkty GRUND. Zasługujecie na małą przyjemność tylko dla siebie!

emotion_kidsday

Jesteśmy pewni, że doskonale pamiętacie wyczekiwanie na wakacje za szkolnych lat. Wolność zaczynała się w zasadzie pierwszego czerwca, ale im było bliżej lipca, tym bardziej rosło podekscytowanie. Niektórzy z Was zapewne radośnie wybiegali ze szkoły po ostatnim dzwonku w roku szkolnym. Krótko mówiąc, wakacje były najlepszym okresem w roku, wyprzedzając nawet święta Bożego Narodzenia.


O ile jako dzieci nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, ile trzeba zorganizować, poświęcać, a przede wszystkim zapłacić za nasze dwa miesiące bezgranicznej radości, o tyle jako rodzice wiemy o tym doskonale. Wakacje wymagają strategicznego myślenia, skrupulatnego planowania i często dyplomatycznych negocjacji. Ten wyczyn nagradzany jest bezlitosnym opróżnianiem portfela i minimalną wdzięcznością ze strony tych, dla których to wszystko robimy.

KAŻDY WYSIŁEK TO ZASŁUGA

AMMONA_60x100_b3616-16297_8590507282631

W GRUND nie zapominamy o Twoich zasługach. Być może rabat 20% na wszystkie produkty GRUND będzie choć niewielką nagrodą, ponieważ zasługujesz na coś miłego. Maty, dywaniki, akcesoria łazienkowe i domowe GRUND mogą być symbolem powrotu do normalności. Produkujemy je właśnie dla Ciebie i mają z Tobą znacznie więcej wspólnego, niż Ci się wydaje. Przede wszystkim są niezawodne, podobnie jak Ty - udało Ci się to udowodnić, organizując idealne wakacje dla dzieci.

ZAWSZE MYŚLIMY O DZIECIACH

HAPPIES_100x100_b4296-053001137_8590507905752_MAIN4

Jako dzieci nie mieliśmy pojęcia, jakie wyzwanie stanowią wakacje dla naszych rodziców. I dobrze, ponieważ dzieciństwo powinno być wolne od wszelkich zmartwień. W końcu dzieckiem jest się tylko raz. Rabat 20% obowiązuje także na dywaniki dziecięce. Twoje dzieci je pokochają! Są miękkie, wygodne, zawsze pozostają na swoim miejscu i są łatwe do prania. Sprawiają, że pokoje dzieci są przytulne, a kolejna wielka letnia przygoda wcale nie będzie wydawać się już tak odległa.