DYWAN GRUND W DOMU I NA ZEWNĄTRZ

Czy wiesz, że dywany nie są przeznaczone tylko do domu? Docenisz ich zalety także poza nim. Zabierz swój dywanik na piknik, letniego grilla lub użyj go do upiększenia domku na drzewie. Nasze dywany są lekkie, łatwe do zwinięcia, a po użyciu ich pranie będzie dziecinnie proste.


Dywany i chodniki nieodzownie kojarzą nam się z domem. Czy kiedykolwiek przyszło Ci na myśl, że mogą one równie dobrze służyć w ogrodzie? Latem spędzamy znacznie więcej czasu na zewnątrz. Miękki, gładki i przyjemny w dotyku dywan pod bosymi stopami to przede wszystkim rozsądne rozwiązanie. Nie bez powodu mówi się, że przeziębienie zaczyna się od stóp.

vynes-GRUND_15082023_2

Dywan pozwala w łatwy sposób upiększyć taras, zwiększyć bezpieczeństwo i komfort przy basenie, przenieść medytację na świeżym powietrzu na wyższy poziom lub urozmaicić dziecięcy domek na drzewie. Wystarczy go podnieść, zwinąć, położyć w nowym miejscu i gotowe. Antypoślizgowa warstwa sprawia, że jest bezpieczny, a miękką i ciepłą powierzchnię docenią nasze bose stopy. Gdy dywanik spełni swoje zadanie, wystarczy go wyprać. Wyschnie szybciej niż się spodziewasz, zwłaszcza w letnim słońcu. Nie zaszkodzi to jego kolorom. Równie dobrze poradzi sobie w suszarce bębnowej.


Nasze dywany i maty z poliestru i poliakrylu idealnie nadają się do użytku na zewnątrz. Oprócz wszystkich innych niezawodnych cech, są one przede wszystkim wysoce antybakteryjne, więc będą dobrze służyć Twoim bosym stopom. Najlepiej sprawdzą się w osłoniętych miejscach. Choć mogą wytrzymać deszcz bez utraty swojego wyglądu i właściwości, niepotrzebnie nasiąkają wilgocią i przez to dłużej schną.

vynes-GRUND_15082023_3

Kwestią gustu jest dopasowanie dywaników do otoczenia. Warto również pomyśleć o okazji czy porze roku. Popularne mandale doskonale nadają się do medytacji, która przynosi spokój duszy. Tarasy otoczone ogrodem, który ujawnia swoje najbardziej żywe kolory latem, pięknie uzupełni bardziej stonowany naturalny lub monochromatyczny wzór. Uwaga będzie skupiać się na tym, na czym powinna: na naturze. Bardziej kolorowe wzory i motywy nadają się na trawniki, gdzie mogą rozjaśnić i urozmaicić monotonną zieleń. W przypadku dywaników dziecięcych nie ma potrzeby stosowania podpowiedzi. Ich przeznaczenie jest jasne – niech zadziała wyobraźnia najmłodszych.

Jeśli już znasz zalety dywanów i chodników zewnętrznych, pomóż nam zainspirować innych. Jeśli udostępnisz zdjęcie swojego dywanu zaaranżowanego na zewnątrz na naszym Facebooku z dopiskiem #loveGRUND, otrzymasz 10% zniżki na następne zakupy.