NIEBIESKIE DYWANIKI ZAPEWNIAJĄ SPOKÓJ DUCHA

Niebieski to kolor spokoju. Jest to chłodna barwa, dlatego często niesłusznie kojarzymy ją z zimą, ponieważ tak naprawdę jest przede wszystkim związana z latem. To kolor morza i nieba, którymi w letnie dni chcemy cieszyć się jak najczęściej. Niebieski dywan to namiastka błękitu nieba i przyjemnie orzeźwiającej wody.

trendy_2023_21022023_WELLNESS BLUE-2

Niebieski jest bardzo popularnym kolorem w łazience ze względu na kojarzenie go z wodą. Można go znaleźć na płytkach, akcesoriach i tekstyliach, zarówno w postaci ręczników, jak i dywaników. Niebieskie dywaniki to trochę paradoks, ponieważ mimo chłodnego odcienia, na przekór dają nam uczucie ciepła, o którym nie powinniśmy zapominać, nawet latem. Dywany w tym kolorze wyglądają świeżo i orzeźwiająco, a jednocześnie zapewniają izolację termiczną od podłogi, która pozostaje chłodna nawet w upalne dni.


Nasze niebieskie dywany są dostępne w wielu wariantach. Możesz wybrać jedną z monochromatycznych opcji lub sięgnąć po jeden z naszych wzorzystych dywanów – od abstrakcyjnych, w których różne odcienie tego popularnego koloru mieszają się ze sobą, po konkretne motywy inspirowane królestwem roślin, zwierząt lub wodą samą w sobie.

modre-predlozky_02082023_2

Podobnie jak pozostałe dywaniki GRUND, te w niebieskich odcieniach również zachwycą Cię swoimi właściwościami. Są antybakteryjne, szybkoschnące i bezpieczne dzięki warstwie antypoślizgowej. Dostępne są w różnych wysokościach runa, materiałach i rozmiarach. Na lato polecamy przede wszystkim dywaniki z niższym włosiem, które są przyjemne w dotyku przy jednoczesnym zachowaniu właściwości termicznych. Ostatnią rzeczą, której potrzebujemy w upalne dni, to stąpanie po gęstym, futrzastym dywanie.

modre-predlozky_02082023_3

W kwestii stylu dobrze jest kierować się innymi elementami wyposażenia. Stonowane wnętrze można ożywić wzorzystym dywanikiem. Z kolei w łazienkach, które same w sobie są wyraziste, lepiej sprawdzą się subtelne lub monochromatyczne motywy.

Niebieskie dywaniki GRUND nadają się nie tylko do łazienek. Ich jakość i niezawodne właściwości docenisz również w przedpokoju, sypialni, pokoju dziecięcym czy salonie. Wszędzie tam mogą przynieść spokój i orzeźwienie zarówno latem, jak i w pozostałych porach roku.