PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

JAK SPRAWIĆ, BY ŁAZIENKA W TWOIM MIESZKANIU BYŁA BARDZIEJ KOMFORTOWA?

Łazienki w blokach są zazwyczaj dość niewielkie. Jednak nawet na około czterech metrach kwadratowych można zdziałać magię za pomocą kolorów, materiałów i mebli, aby zapewnić sobie przytulną przestrzeń, w kórej spędzisz czas po męczącym dniu i uprzyjemnić sobie każdy poranek.

Pierwszy na świecie dom z prefabrykatów został zbudowany w odpowiedzi na pierwszą wojnę światową w Holandii. Naród ten słynie z oszczędności. Widać to w niewielkiej przestrzeni charakterystycznej dla domów prefabrykowanych.

Łazienki w budynkach prefabrykowanych przeszły znaczne modyfikacje w ostatnich dziesięcioleciach. Wiele osób zwiększyło powierzchnię, łącząc łazienkę z toaletą. Zamurowanie rdzeni mieszkań pomogło rozwiązać problemy z przenoszeniem dźwięku przez oryginalne ściany.

Jak jednak zmienić łazienkę w bloku w prawdziwie przytulne miejsce do codziennej higieny i relaksu?

DUŻE ZALETY MAŁEJ ŁAZIENKI

koupelna_panelak_19092023_1

Architekci i projektanci łazienek zgadzają się, że nawet niewielka przestrzeń może być dobrze zagospodarowana i może przynieść wiele korzyści. W rzeczywistości bardzo duże przestrzenie nie są dobre dla łazienek. Prysznic lub kąpiel w ogromnym pomieszczeniu nie przyniesie pożądanego efektu. Mówiąc wprost: będzie nam zimno. W niewielkiej łazience łatwiej utrzymać optymalną temperaturę.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

koupelna_panelak_19092023_2

Ponadto możemy zapożyczyć kilka sztuczek z architektury, aby wizualnie powiększyć przestrzeń. W tym celu idealnie sprawdzają się lustra. Im są większe, tym lepszy efekt optycznego powiększenia możesz uzyskać. Podczas gdy ciepłe odcienie ze złotym odcieniem optycznie zmniejszają przestrzeń, zimne odcienie mają odwrotny efekt. Dlatego łazienkę w bloku najlepiej urządzić w kolorze białym, szarym lub jasnoniebieskim.

AKCESORIA RÓWNOWAŻĄ WSZYSTKO

koupelna_panelak_19092023_3

Zimne tony niezawodnie równoważy odpowiedni dobór akcesoriów. Dobrze dobrane dywaniki łazienkowe dają naszemu ciału natychmiastowy zastrzyk przyjemnego i rozgrzewającego ciepła. Dotyk miękkiego i puszystego włosia szybko wysyła do naszego ośrodka nerwowego sygnał, że wszystko jest tu w porządku. To, co odczujemy, to wrażenie przytulnego domu.

DOSTOSOWANE DO MAŁEJ ŁAZIENKI

koupelna_panelak_19092023_4

Obecnie znaczna część populacji nadal mieszka w mieszkaniach. W GRUND pamiętamy o wszystkich, dlatego mamy stałą gamę dywaników zaprojektowanych specjalnie do małych łazienek. Bezkonkurencyjny cenowo zestaw WAYMORE, popularny MELANGE, prosty ROMAN lub wyróżniający się COLANIho 11 można znaleźć w rozmiarach, które niezawodnie zmieszczą się przed absolutnie każdą wanną lub kabiną prysznicową.