PRZERWA URLOPOWA: Drodzy Klienci, nasi pracownicy i maszyny zasługują na trochę wolnego po całym roku pracy. Od 13 do 26 lipca 2024 roku mamy przerwę urlopową. Oczywiście w dalszym ciągu możecie składać zamówienia. Zaczniemy realizować je w poniedziałek 29 lipca 2024 r., wypoczęci i z nową energią do pracy. GRUND życzy Wam wspaniałego lata.

JESIEŃ PEŁNA NOWOŚCI

W naszej ofercie pojawiło się mnóstwo nowych produktów w świeżych wariantach kolorystycznych - znów jest w czym wybierać! Przedstawiamy nasze nowe jesienne dodatki.

Zacznijmy od dywanów, ponieważ dzięki swojemu ciepłu i wyjątkowej miękkości są one idealną równowagą dla chłodnych jesiennych dni.

LUBISZ MOZAIKĘ?

 novinky_16102023_1

Dywan SHANGA z nieregularną mozaiką przechodzi z wyrazistego koloru do delikatnej kremowej bieli. Niezależnie od tego, czy sięgniesz po błękit oceanu, ziemistą zieleń czy liliowo-fioletowy wariant, zawsze będzie to właściwy wybór.  

DO ŁAZIENKI, SYPIALNI I SALONU

 novinky_16102023_2

Dywanik ATALA to dobry wybór nie tylko do łazienki, ponieważ zapewni ciepło w innych pomieszczeniach. Bogata kolorystyka i obecność czerni sprawiają, że będzie dominującym elementem w każdym pomieszczeniu.

NOCNE GWIAZDY

novinky_16102023_3

Inspiracją dla dywanu SIRIA była niewątpliwie najjaśniejsza gwiazda na nocnym niebie. Jej charakterystyczne migotanie było obserwowane już przez starożytnych Greków. Postanowiliśmy umieścić to zjawisko w całym jego pięknie i prostocie w naszym nowym dywanie.

NA KAŻDY SEZON

novinky_16102023_4

Wyjątkowość dywanu MANTA tkwi w podwójnej wysokości runa. Jedna połowa składa się z włókien o wysokości 24 mm, środek ma 14 milimetrów. 

POSTAW NA ZIELEŃ

 novinky_16102023_5

OPopularne dywaniki ART i SUMMERTIME zyskały nowy, zielony odcień. O ile w przypadku ART wprost nie mogło zabraknąć motywu zieleni, o tyle SUMMERTIME był dużo bardziej wymagający. Sami oceńcie, jak udało nam się przekształcić oryginalną paletę kolorów w inspirowane naturą odcienie zieleni, szarości i kremowej bieli.  

MODNY FIOLET

novinky_16102023_6

Jednym z najmodniejszych kolorów roku 2023 i 2024 jest liliowy. Według specjalistów od aranżacji wnętrz najlepiej prezentuje się on w towarzystwie szarości i bieli. Posłuchaliśmy ich zaleceń i rozszerzyliśmy paletę kolorów dywanika CAPRICIO o te odcienie. Wiodącym kolorem pozostaje liliowy.   

HARMONIA W KAŻDEJ ŁAZIENCE

Nowości wśród akcesoriów cechują harmonia i spokój. Wnoszą je nie tylko do naszych łazienek, ale także do naszych sumień. Produkowane są między innymi z materiałów naturalnego pochodzenia.    

SPRZĄTANIE TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

novinky_16102023_7

Jeśli zapytasz dowolnego producenta okien lub kabin prysznicowych, jaki jest najlepszy sposób na czyszczenie szkła i luster, odpowiedzą jednoznacznie: za pomocą ściągaczki. Nasza nowoczesna, pasująca niemal do każdej łazienki ściągaczka TURBO-LOC jest zawsze pod ręką, montaż nie wymaga wiercenia, a jej uchwyt wykonano z ekologicznego materiału - bambusa

CZERŃ, BIEL I BAMBUS

novinky_16102023_8

Fantazyjne kształty czarnych lub białych akcesoriów ROTELLO zachwycają strukturalną powierzchnią połączoną z naturalnym bambusem. Bambusy mogą urosnąć do 90 cm w ciągu jednego dnia, więc ich użycie stanowi minimalne obciążenie dla środowiska.

CICHUTKO JAK MYSZKA...

novinky_16102023_9

Deski sedesowe KOS wyposażone są w system cichego domykania Easy-close. Nasze obserwacje wykazały, że redukują często niespodziewane, nieprzyjemne odgłosy w domu. Oprócz wszystkich możliwych kolorów, oferujemy również je w szaro-beżowej wersji.

TRZY OPCJE MOCOWANIA

novinky_16102023_10

Praktyczną półkę PREMIUM PLUS można przykleić, przykręcić lub zamocować za pomocą systemu próżniowego. Połączenie białego plastiku i błyszczącej stali nierdzewnej jest idealne do wiecznie wilgotnego środowiska, jakim jest łazienka.