EUROPEJSKI UNIKAT

Małe i średnie przedsiębiorstwa przyczyniają się do wzrostu dochodów Republiki Czeskiej aż o połowę! Już dawno wyprzedziły one przemysł, który od wieków był kluczowy dla tego kraju. Firmy takie jak nasza zatrudniają obecnie dwie trzecie ludności aktywnej zawodowo. Sukces na własnym podwórku nie musi oznaczać jednocześnie sukcesu na arenie światowej. Tylko garstce firm udało się tam zaistnieć. Cieszymy się, że zaliczamy się do nich.

mapa sveta

OD KARKONOSZY DO PONAD 40 KRAJÓW ŚWIATA

karkonosze-g949706181_1920

Marka GRUND jest kontynuacją produkcji tekstylnej, która była typowa dla czeskiego regionu Podkrkonoší. Ówcześni rękodzielnicy, a później fabrykanci nigdy jednak nie marzyli o tym, że ich produkty zostaną docenione przez cały świat. Maty i dywaniki GRUND przekonały mieszkańców sąsiednich krajów swoją jakością, niezawodnymi właściwościami i wyjątkową miękkością. Z czasem udało im się podbić serca klientów w odległych krajach, także tych zamorskich. 

EKOLOGIA I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

794A0220

Nieskromnie mówiąc, nasza firma była jednym z pionierów ekologicznej wizji świata na rynku czeskim. Od samego początku byliśmy głęboko przekonani o jej słuszności. Niewątpliwie zainspirowała nas otaczająca nas dziewicza przyroda, która doprowadziła nas do silnego zakotwiczenia ekologii i zrównoważonego rozwoju w naszej kulturze korporacyjnej. Cieszymy się, że niezależne badanie przeprowadzone w 2021 r. potwierdziło, że czeskie dywany i wykładziny mają mniejszy wpływ na środowisko niż globalna konkurencja.

JEDYNE W EUROPIE

grund

Obecnie jesteśmy jednym z niewielu producentów dywanów łazienkowych w Europie. 98% naszych produktów pochodzi wyłącznie z Europy i chcemy nadal zwiększać ten udział. W Mladé Buky produkujemy oryginalne, wyjątkowo miękkie i ciepłe dywany o trwałych kolorach, wykonane z trzech sprawdzonych materiałów: naturalnej bawełny organicznej, poliakrylu o takich samych właściwościach jak wełna oraz wyjątkowo miękkiego poliestru.

Wypróbuj każdego z naszych sprawdzonych materiałów i zainspiruj się, aby stworzyć idealny klimat w swoim domu.