POWRACA SEZON PRZEDŚWIĄTECZNYCH PROMOCJI!

Zanim doczekamy się świąt Bożego Narodzenia, musimy przetrwać szał promocji, znany jako Black Friday. Wspólnie skupimy się na produktach, które możemy polecić z tej okazji (jakżeby inaczej).

Padat nemusí jen ceny

Aosta_beige

Czy jest lepszy sposób na ogłoszenie wielkiej obniżki cen niż jesienny liść na podłodze w łazience lub toalecie? Dywaniki AOSTA w naturalnych odcieniach są dostępne w małych i dużych rozmiarach, także w wersji z wycięciem na toaletę.

Model BONA – zawsze uniwersalny

Bona_flanel

To, co najważniejsze, nie zawsze musi od razu rzucać się w oczy. Przędzę na dywaniku BONA wymieszano w taki sposób, że każdy z pięciu odcieni jest pięknie stonowany. Ułatwia to zestawianie dywanu z innymi meblami w każdym pomieszczeniu.

U podnóża gór

Hills_grey

Dywany HILLS wniosą do Twojego domu namiastkę krajobrazu, z którego pochodzą. Każdego dnia możesz cieszyć się wspomnieniem gór w miękkim, ciepłym i bezpiecznym otoczeniu.

Odkrywaj świat bosymi stopami

Room_turkis

Kiedy mówimy o zmyśle dotyku, pierwsze na myśl przychodzą nam dłonie. Lecz tak naprawdę stopy również mają mnóstwo receptorów, które wyczuwają i rejestrują otoczenie. Dlatego zapewnij swoim stopom niezwykłe wrażenia dotykowe dzięki dywanikowi ROOM o podwójnej wysokości runa.

Sylwester każdego dnia

Melange_mix

Dywanik MELANGE jest tak miękki, że stąpa się po nim jak po chmurce. Nasz najpopularniejszy model z wyjątkowo wysokim i ciepłym włosiem jest dostępny w wielu kolorach, również szampanowym, który cieszy się dużym powodzeniem w okresie świątecznym.

W wirze szczęścia

Colani-42_blue

Wzór przypominający wir oraz bogata kolorystyka COLANI 42 zachęcają nas do podążania za tym, co nas spełnia. Kiedy poświęcamy się temu, co kochamy, czujemy się szczęśliwsi. Stąd nasuwa się nam wniosek, że dywany COLANI 42 mogą uczynić ludzi szczęśliwszymi.

Doceniony przez ekspertów i użytkowników

Karim-21

Kolorowy dywan KARIM 21 autorstwa projektanta Karima Rashida zdobył w Niemczech  nagrodę za styl. Jednak każdy, kto zdecydował się na jego zakup, docenia przede wszystkim jego niezwykłą miękkość. Piękny i przyjemny nawet dla bosych stóp, taki właśnie jest KARIM 21. 

Dywan, który skrywa w sobie wszechświat

Seberealizace

W każdym dywaniku z hipnotyzującym motywem mandali ukywa się cały wszechświat... To doskonały wybór dla filozofów i miłośników kontemplacji. Swoją drogą – czy zastanawialiście się kiedyś co jest lepsze: posiadać nieograniczoną WIEDZĘ czy mieć możliwość całkowitej SAMOREALIZACJI?

Akcesoria z marmurowym akcentem

Marmor_protiskluz

W naszej ofercie akcesoriów można znaleźć prawdziwe perełki. Na przykład matę kąpielową i zasłonę prysznicową z motywem marmuru. Dodadzą one Twojej łazience odrobinę luksusu.

Kolekcja, którą pokochasz

OREA BLACK

Czy wiesz, skąd autorzy kolekcji akcesoriów łazienkowych OREA BLACK czerpali inspirację? Tak, masz rację! Były nią okrągłe ciasteczka, które najlepiej smakują z mlekiem. Okrągły lub owalny kształt dobrze wyróżnia się na stonowanych powierzchniach, nie dominując ich, dzięki czemu można zaaranżować w łazience całą kolekcję.

Najlepsze na koniec

Mamy nadzieję, że nasze inspiracje na tegoroczny Black Friday zapewnią Wam owocne zakupy. Ale najlepsze zostawiliśmy na koniec:

Od dziś do 1 grudnia rabat 30% obowiązuje nie tylko na produkty przedstawione w naszych inspiracjach, lecz na cały asortyment GRUND!