Inspiracje na Boże Narodzenie

Czy chcesz podarować bliskiej osobie dywanik Grund na święta, ale zastanawiasz się jak wybrać ten właściwy? Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was mnóstwo inspiracji, abyście mogli dokonać najlepszego wyboru. Na koniec mamy dla Was jeszcze jedną miłą niespodziankę!

Czułość dla kobiet

vanoce-inspirace_01122023_2

Dla harmonijnego domu
Niezależnie od tego, czy w rodzinie jest was dwoje, troje, czy więcej, dywan AUM wprowadza do domu harmonię. Ten model jest szyty ręcznie i ceniony jest za wyjątkowo wysokie runo.

vanoce-inspirace_01122023_3

"Jesteś moją gwiazdą"
Mężczyzna może zbudować dom, ale to właśnie kobieta wprowadza do niego ciepło i piękno. Ręcznie szyty dywan SEHEREZAD jako prezent dla kobiety będzie dla niej przekazem, że była, jest i będzie Twoją gwiazdą.

vanoce-inspirace_01122023_4

Podniosła chwila PEŁNA MAGII
Wigilia w rodzinnym gronie to szczególny moment. Podkreśl wyjątkowość tej chwili prezentem, który będzie pięknym wspomnieniem tego magicznego czasu.

vanoce-inspirace_01122023_5

Od łazienki po całe mieszkanie
Dywan COLANI 1 sprawdzi się nie tylko w łazience. Ten charakterystyczny dywanik niezawodnie ogrzeje stopy wszędzie tam, gdzie Twoja ukochana osoba lubi wypoczywać.

Sztuka jest dla wszystkich

vanoce-inspirace_01122023_6

Artyzm, który doceni każdy
Nie potrzebujesz 23 stopni naukowych w dziedzinie projektowania ani 23 lat doświadczenia w sztuce, aby odkryć wyjątkowość dywanika COLANI 23.

vanoce-inspirace_01122023_7

Retro na Boże Narodzenie
Styl retro wraca do mody co kilka lat. Dywanik KARIM 18 czerpie to, co najlepsze z dekady, w której dominowały długie włosy, spodnie dzwony i muzyka, którą uwielbiamy po dziś dzień.

vanoce-inspirace_01122023_8

Kwadraty wszędzie
Dywan BONA tworzy dobry nastrój. Ten model z pomysłowym motywem dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, które są tak dobrze dobrane, że z pewnością wpasują się w wybrane wnętrze. Czy wiesz już, który wariant to będzie?

Zabawa dla młodszych i starszych

vanoce-inspirace_01122023_9

 

FAIRY dla małych marzycieli
Dzieci nie odgrywają ról. Podczas zabawy w pełni wierzą, że są tym, kim sobie wyobrażają być. Jeśli masz w domu okazjonalną wróżkę, jej radość nie będzie miała granic. A co dopiero będzie, gdy odkryje jednorożca!

vanoce-inspirace_01122023_10

Zapraszamy do ZOO
Dzieci uwielbiają zwierzęta. To właśnie o nich uczą się w pierwszej kolejności i rozpoznają je za pomocą wzroku i słuchu. A co gdyby pójść o krok dalej i podarować dziecku dywanik, który może być jednocześnie pomocą dydaktyczną?

vanoce-inspirace_01122023_11

Kiedy dorosnę, będę...
Pamiętasz kim chciałeś lub chciałaś zostać jak dorośniesz? Niezależnie od tego, czy Twoim wymarzonym zawodem był strażak, baletnica czy gitarzysta, jesteśmy pewni, że było to z dobrych, uzasadnionych pobudek. Jeśli Twoja pociecha z jakiegoś powodu marzy o tym, by zostać astronautą, sprezentuj jej nasz kosmiczny dywan, który poniekąd spełni to marzenie.

vanoce-inspirace_01122023_12

Przemyślany prezent to dobry prezent
Gusta dzieci szybko się zmieniają. To, co podobało im się rok temu, teraz może już nie mieć dla nich najmniejszego znaczenia. Ale spokojnie! Niezmienny pozostaje ponadczasowy motyw dywanu MOUNTAINS. Miłość do natury powinna łączyć wszystkie dzieci!

Obiecana niespodzianka!

Boże Narodzenie jest pełne cudów i spełnionych życzeń. Jedno z nich może się spełnić. W tym roku nasze świąteczne inspiracje wiążą się z kuszącą nagrodą. Każde co 10. zamówienie złożone do 10 grudnia o wartości ponad 199 zł będzie GRATIS.

Zamów dywanik lub akcesoria łazienkowe do niedzieli 10.12.2023 23:59 na www.grundhome.pl za co najmniej 199 zł. We wtorek 12.12. wyłonimy każdego co 10. zwycięzcę, który otrzyma zwrot kosztów zakupu w ciągu najbliższych kilku dni.