Dywanik zewnętrzny - doskonały pomysł

W maju natura zachęca nas do wychodzenia na zewnątrz. Wszędzie pachnie, jest kolorowo, a pogoda jest nadzwyczaj łagodna. Nie powinniśmy jednak zapominać o jednym: po zimie ziemia wciąż jest zimna. Rozwiązanie jest bardzo proste – wystaw jeden ze swoich dywanów na zewnątrz. Dosłownie! Nie waży prawie nic, a przyniesie Twojemu ciału mnóstwo ciepła i komfortu.

Entuzjaści grillowania, imprez na świeżym powietrzu i przyjacielskich spotkań z niecierpliwością czekają na wiosnę. Gdy tylko pogoda na to pozwala, tłumnie wyruszają w plener. Co z tego, że wszystko na czym siedzą jest zimne? W tym momencie nie ma to znaczenia. A powinno. Dla tych, którzy chcą pozostać zdrowi, istnieją maty i dywaniki zewnętrzne. Antypoślizgowa warstwa izoluje podłoże i czyni je bezpieczniejszym, nawet przy odkrytym basenie. Miękkie runo jest ciepłe i przyjemne w dotyku. Dywan się zabrudził? To nie problem! Jego pranie to pestka, a wyschnie zanim się obejrzysz – w suszarce bębnowej lub na świeżym powietrzu.

dovnitr-ven_21052024_2

Dywany, które zapraszają do wspólnego siedzenia

Dywan AUM w harmonijnych odcieniach zieleni symbolizuje jedność w różnorodności, która jest tak ważna podczas spotkań towarzyskich. Model SHAMBALA podkreśla to jeszcze bardziej. Każdy nieregularny okrąg może być zajęty przez jedną osobę.

dovnitr-ven_21052024_3

Naturalne motywy

Ręcznie szyty Colani 1 przypomina przekrojone jabłko lub wnętrze kwiatu. Zielony ROMAN pięknie komponuje się z wiosennym trawnikiem. Inspirowane naturą kształty lub kolory aż proszą się o naturalne otoczenie, nie sądzisz?

dovnitr-ven_21052024_4

Kolorów nigdy dość

Kwitnący ogródek skalny może z łatwością konkurować z naszymi matami, które wnoszą do otoczenia pełną gamę kolorów. SUMMERTIME w zabawny sposób zadba o to, byśmy w pełni cieszyli się „letnim czasem“, nawet jeśli wciąż króluje wiosna. COOL STARS rozgrzeje każde dziecko i zapewni mu miejsce do zabawy.

Zewnętrzne maty i dywaniki to doskonały dodatek do ogrodu lub na taras. Zwłaszcza w te dni, kiedy jest przyjemnie i ciepło, choć ziemia nadal pozostaje chłodna.