Uprawiamy kwiaty

Pogoda jest nieprzewidywalna. Podczas gdy zaledwie kilka tygodni temu natura przybrała swoją wiosenną twarz i pojawiły się pąki kwiatów, nastąpiło szybkie i niespodziewane ochłodzenie z temperaturami poniżej zera. Każdy ogrodnik wie, że nie ma nic gorszego dla uprawy.

Plantatorzy moreli i winorośli donoszą o katastrofie. Przymrozki uderzyły w czasie, gdy rośliny są najbardziej wrażliwe. Młode pąki nie miały jak się chronić. Meteorolodzy twierdzą, że będziemy musieli przyzwyczaić się do takich ekstremalnych zmian pogody. Zaakceptować je? Dostosować się.

A co by było, gdybyśmy do nich dojrzeli?

Nie znamy cudownego sposobu na ochronę kwiatów przed mrozem. Jedyne, co posiadamy, to nasze umiejętności. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dywany z kwiatowymi motywami. Kwiaty oraz rośliny są w nie „wplecione“ na stałe, dzięki czemu zawsze będą piękne i przystosowane do każdych warunków atmosferycznych. Kolory pozostają żywe, nawet po wielokrotnym praniu, i są tak samo bogate po latach użytkowania. Jak myślisz, czy jest to jakieś rozwiązanie?

Kwiaty tuż u Twych stóp

kvetiny_13052024_01

Wielobarwny motyw dywanu ART jest tak popularny wśród klientów, że oferujemy go aż w sześciu kolorach. Uwagę w nim skupiają bujne kwiaty na szarym lub beżowym tle.

kvetiny_13052024_02

Czy jest lepszy sposób na uzupełnienie marzycielskiego dywanu FAIRY niż wszechobecne wielobarwne kwiaty? Skrzydlata wróżka, jednorożec i kwiaty to ulubione trio każdej małej księżniczki.

Motywy i wzory roślinne

kvetiny_13052024_03

Najzabawniejszą rzeczą w dywanie COLANI 23 jest to, że nigdy nie poczujesz wiatru poruszającego płatkami, ponieważ, jak każdy nasz dywan, zawsze gwarantuje ciepło i komfort.

kvetiny_13052024_04

Naturę można zaprosić nawet do najbardziej intymnego pomieszczenia w naszym domu - łazienki. Miękka, biała zasłona prysznicowa BOTANICA oferuje pełen bukiet dzikich kwiatów.

Kwiatowe inspiracje

kvetiny_13052024_05

Inspiracja naturą jest niezaprzeczalna w okrągłym dywanie SREBRNY WRZESIEŃ. Jest jak wnętrze kwiatu w całym jego pięknie i złożoności.

kvetiny_13052024_06

Pokaż każdemu, kto Cię odwiedza, że ponad wszystko kochasz naturę i kwiaty. Wycieraczka WELCOME jest nimi dosłownie pokryta. Kto wie, może goście odwrócą się w ostatniej chwili i wrócą za kilka minut z kwiatem dla gospodarza.

Mamy nadzieję, że odrobina wiosennych, kwiatowych inspiracji pomogła Ci poradzić sobie z kaprysami pogody. W GRUND doceniamy naturę. Nasze zaangażowanie w jej ochronę jest mocno zakorzenione w naszej firmie. Dlatego wierzymy, że możemy wykorzystać jej piękno, aby wzbogacić Twój dom.