KOLOR 2024 ROKU JEST IDEALNY DLA GRUND

Kolor tego roku, ogłoszony przez Pantone, czyli mistrzów poligrafii z własną skalą kolorów, bardzo nas ucieszył. Po odwadze i chęci eksperymentowania, które przyniosła zeszłoroczna Viva Magenta, przyszedł czas na spokój i ciepłe akcenty. Kolorem Roku 2024 jest PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, odcień, który ma wywoływać pozytywne uczucia. Uczucia, które, miejmy nadzieję, zna każdy klient kupujący u nas ciepły dywan.

Tworzenie pięknych rzeczy w modnym kolorze roku to jedno. Ale stworzenie produktu, który sam w sobie jest odzwierciedleniem koloru roku, to coś zupełnie innego. Każdy dywanik GRUND, który z miłością produkujemy dla Was u podnóża Karkonoszy, wnosi do pomieszczenia całą gamę ciepłych akcentów. Możesz cieszyć się nimi w łazience, ale także w innych pomieszczeniach.

barva-roku24_02

DELIKATNY JAK PUCH

Peach Fuzz można dosłownie przetłumaczyć jako "brzoskwiniowy meszek". Kolor ten jest uosobieniem niemal nieuchwytnej miękkości i przynosi spokój. To właśnie spokój powinien pomóc nam lepiej znosić wszystko to, co dzieje się wokół nas i na świecie. Peach Fuzz powstał z połączenia pomarańczu i różu. Jest to ciepły odcień, który wywołuje poczucie bliskości, bezpieczeństwa i harmonii. Jak ciepło domowego ogniska. To właśnie dlatego ten kolor podbił nasze serca.

KOLOR 2024 ROKU TAKŻE U NAS!

barva-roku24_03

W asortymencie GRUND znaleźliśmy kilka dywanów, które współgrają z tym subtelnym brzoskwiniowym odcieniem. Różowy dywan SHAMBALA symbolizuje harmonię, zaś różowy SHEREZAD łączy modny kolor roku Peach Fuzz ze srebrnymi nitkami. Nawiasem mówiąc, szarość jest jednym z odcieni, które doskonale uzupełniają kolor 2024 roku. Precyzyjne wykończenie obu dywanów jest dziełem uczciwej ręcznej pracy. Dzieci docenią piękno delikatnego brzoskwiniowego dywanika BALLERINA. To propozycja dla każdej młodej damy, która powolutku podąża w kierunku swoich marzeń.

Z CZYM TO POŁĄCZYĆ?

Nie możesz się doczekać, aby udekorować swój dom brzoskwiniowymi kwiatami, tkaninami lub ceramicznymi dodatkami i rozjaśnić swoją garderobę nowym, ciepłym odcieniem? Oto kilka wskazówek, co można dodać do Peach Fuzz.

barva-roku24_04

W połączeniu z brązem uzyskasz ziemistą harmonię, co jest świetną wiadomością dla tych, którym przypadł do gustu brązowy dywan LUXOR. Z kolei ci, dla których brzoskwinia jest zbyt stonowana, mogą uzupełnić ją głęboką czerwienią lub pomarańczą. Dywaniki AUM lub SUNSHINE w połączeniu z brzoskwiniowym kolorem mogą podnosić na duchu i wyciszać. Szary kolor podkreśla nowoczesny charakter nowego koloru roku. Wypróbuj to idealne połączenie, być może z jednym z szarych dywanów Luige Colani. COLANI 1, 2 lub 7B , które aż proszą się o towarzystwo Peach Fuzz.

barva-roku24_05